Kent U reeds de Onopzegbare Ziektekostenverzekering van de Ambtenaren-Centrale? 212 het grondverzet in open mijnbouw; I. Krajziger, Inter nationale samenwerking onder kartografen; V. Petku- vic. Plannen voor onderhoud en reconstructie van ..Arena", het bekende amphitheater van Pula; N. Kapctanovic, Additionele tafels voor tachymetrische berekeningen. Gcodézia és kartografia (Hongarije) 1965-3 Z. Antos, Stand van de Landmeetkundige en Karto- grafische ontwikkeling bij de 20e verjaardag van de bevrijding; S. Radó. De wereldkaart op schaal 1 24 miljoen; F. Halmos, Oplossing van normaalvergelijkin gen; P. Bird, Over de actuele problemen van de geo detische zwaartekrachtmetingen; O. Haszpra, Bepa ling van de loodlijn; L. Kis Papp, Onderzoek van de deformatie van de Elisabeth-brug langs fotogramme- trische weg; Szorenyi, De tendenz in de ontwikke ling van de fotogrammetrie; A. Lipp, Bepaling van de hoogte van paspunten met een diagram-tachymeter; A. Szentesi, Ervaringen in Ghana, o.m. bij de Volta- werken; Joó, Geodetische basiswerken in Oostenrijk; Kadar, Nauwkeurigheid van de apparaten voor de Onze Leden-verzekerden genieten, naast een uiterst soepele schaderegeling, o.a. vergoeding van de kosten van een onbeperkt aantal huisartsvisites; 80 0/o van de voorgeschreven medicijnen; een onbeperkte verpleegduur in ziekenhuis of sanatorium; de specialistische behandelingen met of zonder ziekenhuisopname. Op Uw verzoek verstrekken wij U gaarne volledige inlichtingen over onze specifieke ambtenaren-ziektekosten verzekering. Ondergetekende verzoekt „De Ambtenaren Centrale' Maliebaan 108 Utrecht Telefoon (030) 1 95 36* inlichtingen te verstrekken over haar ziektekostenver zekering Naam; Adres: Functie: analytische fotogrammetrie; Gj. Szent-Ivanyi, Instru menten op de 800e Leipziger Messe; Dr. Nagy, Conferentie over luchttriangulatie in Delft, 1964; Raum, Afkortingen van namen van internationale verenigingen met hun betekenis. Kartografic (mededeling no. 27 KNAG): Gedeelten uit het belangrijke officiële rapport van de 2e Alg. Vergadering en Technische conferentie van de International Cartographic Association 1964; Ir. A. C. E. van Roermund, Het 150-jarig bestaan van de Topografische Dienst te Delft; P. W. Geudeke over het zojuist verschenen driemaandlijkse periodiek ...Cartactual" te Budapest. Idem (medcling no. 28 KNAG) Schokkenkamp, Bespreking Topographische Uber- sichtkarte 1 200000, voor de afbeelding van welke is gebruik gemaakt van de UTM; Dr. ir. C. Koeman Bespreking van F. W. Michels' Panoramakaart van de Nederlanden en van de Atlas of South-East Asia 1964. Mitteilungsblatt West-Duitsland) Heft 5-1965 Programma Alg. Vergadering Bond van particuliere landmeters 1965 te Dusseldorf; vervolg art. (G.) over ..Das RaumordnungsgesetzTekst van „Allgemeines Programm zur Aufhebung der Beschrankungen der Niederlassungs-freiheit. Heft 6-1965 Tekst van de nieuwe wet op de Berufsordnung fur die Öff. bestellte Vermess. ing. van 27 april 1965, die op 1 september 1965 in Nordrhein-Westfalen in werking treedt; (G.) behandelt het ontwerp van wet betref fende aanmoediging van de stedebouw (Stadtebauför- derungsgesetz 1964); tekst van de „Raumordnungs gesetz" van 8 april 1965. Heft 7-1965 Verslag van de Jaarvergadering 1965 BDVI te Dus seldorf door Dr. Ing. W. Kühnhausen; Hugo Wirths ..Das neue Berufsrecht der Öff. bestellten Vermess. ing. in Nordrhein-Westfalen". Mitteilungsblatt des Österreichischen Vereines für Vermessungswesen und der Österreichischen Gescllschaft für Photogrammetrie (Oostenrijk) 1965-2 F. Hrbek, Erfahrungsbericht über den Doppelkreis- theodolit DKM 2 der Fa. Kern; H. Hruda, Die kata- stralen Folgearbeiten nach Massnahmen der Boden reform in Österreich. Österreichischc Zcitschrift für Vermessungswesen (Oostenrijk) 1965-2 J. Krames, Die Pseudofokalkurven zweier ebenen Vierecke; S. Bakkelid, Zur Berechnung des mittleren Brechungsverhaltnisses aus den meteorologischen Mes- sungen an den Streckenendpunkten bei Distanzmessun- gen mittels Mikrowellentragern; W. Embacher, Die Lotkrümmung und das Gravimeterversuchsfeld am Buschberg (Schluss); Mitter, Das neue Geodimeter Modell 6.

(NGT) Geodesia | 1965 | | pagina 24