T entoonstelling 3e N.G.L.- congres 262 V, Expositie grote zaal Musis Sacrum 12 en 13 november 1965 stand no 1. Geodesia en leiding expositie, stand no 2. Filmolux, Hans Neschen, Am sterdam. stand no 3. Dr. Lamers en Dr. Indemans, 's-Hertogenbosch. stand no 4. Koninklijk Technicum PBNA, Arnhem. stand no 5. W. van de Kamp N.V., Den Haag. stand no 6. Wanrooy N.V., Leusden/ Amersfoort, stand no 7. Instrumentenfabriek De Ko- ningh N.V., Arnhem, stand no 8. N.V. Procento, Amsterdam, stand no 9. Siewers en Niesel, Amsterdam, stand no 10. Friden Verkoopmaatschappij Nederland N.V., Rotterdam, stand no 11. N.V. Handelsvereniging Ha gen, Rotterdam, stand no 12. N.V. Import Handelsvereniging ,,IMHA", Amsterdam, stand no 13. Ingenieursbureau Kaufmann, Santpoort-Zuid. stand no 14. Koninklijke Nederlandsche Hei demaatschappij, Arnhem, stand no 15. Ahrend N.V. afd. Instrumenten, Rijswijk. stand no 16. Technisch Handelsbureau A. Meerman N.V., Vlaardingen. stand no 17. N.V. Grontmij, De Bilt. stand no 18. Massag N.V., Haarlem, stand no 19. N.V. Kunststoffen Maatschap pij Groningen", Groningen, stand no 20. H. Gadella N.V., Utrecht, stand no 21. Technische-Handelsonder- neming Ummels, Beek (L). Een volledige lijst van de exposerende firma's met opgave van hun instrumenten, materialen en diensten treft u aan in het congrespro gramma. Voordrachten, films enz. Congreszaal Musis Sacrum, 13 november 1965 Lezing en demonstratie over en met de elek tronische optische afstandmeter EOS uit Jena door Dipl.-Ing. H. Richter. Filmvertoning ,,Im Dienste des Fortschritts". Lezing door de heer Wijnand Ing. over de A-opleidingen. Vertoning van dia-series door de heer A. A. Esmeijer Jr. over PBNA-opleidingen. Voordracht „Wirtschaftlichkeit optischer und elektronischer Entfernungsmesser" door Prof. Förstner. Demonstratie met de Kern code-tachymeter.

(NGT) Geodesia | 1965 | | pagina 50