263 Lezing over de elektronisch bestuurde teken tafel de Graphomat Zuse Z 64 in de geodesie en industrie, door Dipl.-Ing. P. Huth. Lezing met dia's over ..De automatische coör- dinatograaf Haag-Streit-Contraves met elek tronische besturing" door Dipl.-Ing. O. Weibel van Contraves AG. Zürich. Lezing over .Automatisering in de landmeet kunde" door Ir. J. A. G. Roeleveld van de Ko ninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij. Vertoning van de film ,,By the number". Demonstratie van het tekenen van lengte- en dwarsprofielen, hoogte-cijferkaart en situa- tiekaart met Calcomb-tekenmachine. Voordracht over ,,Der Kreisel und seine An- wendung in der Geodasie" door de heer H. R. Schwendener Dipl.-Ing. E. T. H. van de firma Wild. Vertoning van de film „Bou Saada" (Land van Geluk), Grontmij-activiteiten in Tunesië. Voordracht over ..Theoretisch optische Pro- bleme zum Thema Vermessungswesen und Vermessungsgerate": door Hernn Dozent Dr. Fischer. Voordracht door de heer Dr. Ing. E. Zwickert van Otto Fennel GMBH Co - Kassei over de zelfregistrerende theodoliet (code-theodo liet) en „Kreisel-geraten". Demonstratie door de heer C. Klamer met de N.A.P.-baak met voorzetprisma voor directe N.A.P. hoogte aflezingen bij waterpassingen. Demonstratie met de „KUMIJ" markerings paaltjes. De tijden waarop bovenstaande voordrachten, filmvertoningen en demonstraties worden ge houden treft u met een uitvoerige toelichting aan in het congresprogramma. van en uit het nat Gironummer Penningmeester V.v.L. Tengevolge van de verhuizing van de heer J. M. Rossel naar Kellendonkstraat 8, Arn hem is het gironummer van de Penningmees ter van de Vereniging van Landmeetkundigen gewijzigd in 839245. KADASTER Benoemd m.i.v. l-7-'65 tot techn. hoofdambt. Ie kl. de tcchn. hoofdambtn. A. M. H. Charles, Leiden en T. Fijlstra, Leeuwarden; m.i.v. l-9-'65 tot techn. hoofd ambt. de techn. ambtn. Ie kl. I.C. Zwartbol, Dordrecht, A. J. Huberts, 's-Hertogenbosch en T. Bootsman, Maas tricht; m.i.v. l-7-'65 tot techn. ambt. Ie kl. de techn. ambt. D. Wesselink, Eindhoven R; tot techn. ambt. de adj. techn. ambtn. H. E. Veenendaal, Utrecht, m.i.v. l-8-'65, C. M. Uyl. Middelburg, m.i.v. 6-8-'65, F. Wes terbroek. Eindhoven R, m.i.v. 13-8-'65, R. v. d. Ven, Nijmegen en P. J. v. d. Berg, Eindhoven, m.i.v. 20-8-'65, C. Zuydendorp, Rotterdam en G. Hak, Utrecht, m.i.v. 1-9-65. In dienst genomen als adj. techn. ambt. m.i.v. l-8-'65 H. L. M. Allers, Roermond en G. M. v. d. Slikke, Middelburg, m.i.v. 16-8-'65 G. Pet, Roermond, m.i.v. l-9-'65 A. Koelman. Assen en B. A. M. Wienk, Almelo, m.i.v. 6-9-'65 O. de Vries, Alkmaar en m.i.v. 13-9-'65 C. A. F. Stellaard, Utrecht. Verplaatst m.i.v. l-7-'65 de adj. techn. ambt. W. G. Koopman van Almelo naar Eindhoven, m.i.v. 1-8-65 de t. tek. G. Steendam van Groningen naar Leeuwar den, m.i.v. 16-8-'65 de techn. ambtn. Ie kl. K. Spaan van Alkmaar naar Alkmaar R en A. A. Meulemans van Roermond naar Roermond R en de techn. ambt. H. J. A. Kuiper van Assen naar Groningen R, m.i.v. l-9-'65 de techn. ambt. J. Kampfraath van Eindhoven naar Eindhoven R en de adj. techn. ambt. B. J. Bod van Nijmegen naar Arnhem, m.i.v. 29-9-'65 de t. tek. M. H. Koole van 's-Gravenhage cto naar Middelburg, en m.i.v. 1-11-'65 de techn. ambtn. Ie kl. K. Spaan van Alkmaar R naar Alkmaar en G. de Greeuw van Alk maar naar Alkmaar R. Ontslagen m.i.v. 1-8- 65 de t. teks. C. G. v. Aalst, Eindhoven R en P. Rinkhoud, Middelburg, m.i.v. l-9-'65 de techn. ambt. J. D. Kroneman, Roermond, de landm. ambtn. L. Zandbergen, Rotterdam, J. de Looff, Middelburg R en G. L. v. Lambalgen, Utrecht R. de tek. H. L. A. Herben, Roermond en de tek. o.a. Y. Poortvliet, Leeuwarden, m.i.v. 1-10- 65 de landm. ambtn. W. J. Schut, Zwolle R en J. W. v. d. Westen, Utrecht R.

(NGT) Geodesia | 1965 | | pagina 51