ambtenaar GEMEENTE ALMELO BERICHTEN Het inbinden van de 7e jaargang van Geodesia kunt u weer tot uiterlijk 1 [ebruavi 1966 laten verzorgen. Bestelling kan uitsluitend geschieden door overschrijving van 12,45 op girorekening 77693 t.n.v. Schotanus Jens Utrecht N.V., met vermelding „Inbinden Geodesia 1965". De nummers van 1965 gelieve u franco te zenden aan Schotanus Jens Utrecht N.V., Lange Nieuwstraat 20, Utrecht. U kunt ook alleen de band voor het inbinden bestellen. Dan gelieve u 4,90 over te maken op boven genoemde wijze met vermelding „Band Geo desia 1965". Banden bestellen zowel als laten inbinden van voorgaande jaargangen is tevens mogelijk. Let u hierbij erop het juiste jaar op het giro strookje te vermelden. Opdrachten die na 1 februari 1966 binnen komen blijven liggen tot de volgende jaar gang. 290 Landmeetkundige Afdeling Openbare Werken Dordrecht Bevorderd tot techn. hoofdambt. Ie klasse A: J. F. van Weelden. Ontslag: I. Javsovec (naar Oss). Aangesteld als tek. A: J. W. van der Westen. Afdeling Landmeten Dienst Openbare Werken en Volkshuisvesting Enschede Ontslag m.i.v. 1-12-'65: de techn. ambt. H. J. M. Elich (naar Tebodin). Landmeetkundige Afdeling Koninklijke Ncderlandsche Heidemaatschappij In dienst getreden per 1 -8-'65 als techn. ambt.: L. P. Boot. Bij de afde ing Eigendommen van de dienst van Gemeentewerken en Bouw- en Woningtoezicht kan worden geplaatst een die zal worden belast met werkzaamheden, verband houdende met verhuur en verpachtingen, controle van grond- en water schapsbelastingen, opnemen voor verzekeringen, assistentie bij grondexploitaties e.d. Vereist: het bezit van het MULO-diploma. Studie voor het makelaars diploma strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring van ƒ418,— tot 595,— of ƒ571,— tot ƒ732,— (exclusief h uurcompensatie). Sollicitaties, met uitvoerige inlichtingen binnen 8 dagen na het verschijnen van deze oproep te richten aan Burgemeester en Wethouders.

(NGT) Geodesia | 1965 | | pagina 26