landmeetkundig ambtenaar voor de tekenzaal zijn, dat de redacties ze gaarne zullen aan vaarden, en vermoedelijk zullen er ook wel voldoende mensen bereid zijn er op te reage ren. Op deze wijze kan de discussie over de onderwerpen die vandaag aan de orde zijn gekomen dan doorgaan en spreker gelooft dat het zelfs nuttig is, dat deze discussies doorgaan. Hierna was het woord aan pro/, ir. W. Baar- da voor zijn slotbeschouwing, die u afzonder lijk vindt afgedrukt. Na deze rede over „Schimmenspel en maat schappij'' dankte prof. Van der Weele de forumleden voor hun medewerking, waarbij hij opmerkte dat ieder van de aanwezigen deze dank het beste kon tonen door mee te doen aan het schimmenspel, zoals prof. Baar- da dat zojuist geschetst had. De heer Rietveldt Ing. sloot vervolgens de gemeenschappelijke bijeenkomst van N.L.F. en N.G.L. met de wens dat dit een begin van verdere samenwerking zou mogen zijn. M. L. Veen Ing. GEMEENTE APELDOORN 48 Bij de landmeetkundige afdeling van de dienst der Gemeentewerken kan worden geplaatst een Aanstelling zal, afhankelijk van genoten opleiding, leeftijd en ervaring, geschieden in één der onderstaande rangen. Tekenaar C ƒ672,— tot 822,— per maand Tekenaar B ƒ747,— tot 922,— per maand Cartograaf 672,— tot 922,— per maand Cartograaf 1 e kl. 847,— tot ƒ1.026,— per maand De genoemde bedragen zijn exclusief vakantietoelage 6 De premie A.O.W./A.W.W. komt voor rekening van de ge meente. Het verplaatsingskostenbesluit, de premiespaarregeling, alsmede een gunstige studiekostenregeling zijn van toepassing. De Gemeente is aangesloten bij het I.Z.A.-Gelderland. Sollicitaties onder no. 611 te richten aan de directeur van de Centrale Personeels dienst, Raadhuisplein 8 te Apeldoorn.

(NGT) Geodesia | 1966 | | pagina 16