een landmeetkundige PROVINCIALE WATERSTAAT IN ZEELAND 62 vrouw Siaudinger, Nomogram ter bepaling van de brekingscoëfficiënt van de lucht; I. Joó, Kortegolf- afstandmeetapparaat telemeter GET-AL Varydist; G. Hankó, Relatieve oriëntatie volgens een gedeeltelijk numerieke methode; L. Lackó, De uitgave 1965 van de „Atlas International Larousse", mede uitgevoerd en uitgegeven voor rekening van het Hongaarse Karto- grafisch Bedrijf; Mevr. M. Tóth, Enkele ideeën over het samenstellen van autokaarten; Van de Leerstoel Hogere Geodesie Budapest: Inhoud van de kaarten op grote schaal; J. Nagy, Stand van de samenstelling van kaarten op grote schaal in Hongarije volgens de foto- grammetrische methode (lit. lijst); F. G. Rozlay, Een nieuwe, half-grafische oplossing voor de vereffening van geïsoleerde punten; A. Vizi-MakhayTopogra fische opmeting van terreinen met hoogwaardige land- bouwprodukten. 1965-5 G. Andor en L. Balazs, Kaarten van stadskernen; F. Halmos, Voorbeelden van terugvoering van het alge- Bij de landmeetkundige afdeling van deze dienst kan ter standplaats Middelburg worden geplaatst een in de rang van technisch-ambtenaar (salarisgrenzen 8.364,— tot 12.312, of van technisch ambtenaar 1e klasse (salarisgrenzen 12.000,— tot 14.508, Vakantietoelage 6 Taak: Het in de buitendienst verrichten van landmeetkundige werk zaamheden voor aanleg, verbetering en onderhoud van wegen. Vereist: Diploma N.L.F. of daarmede gelijkwaardig diploma. Ruime ervaring in het terrein noodzakelijk. In de Provincie Zeeland is voor ambtenaren in vaste dienst van toepassing de Interprovinciale Ziektekostenregeling. Op dienst reizen is van toepassing het Provinciaal reisbesluit, waarin is op genomen een vergoedingsregeling voor gebruik eigen auto. Verplaatsingskosten worden vergoed op grond van de Verplaat singskostenverordening 1962. Sollicitaties binnen twee weken te richten aan de Hoofdingenieur-Directeur van de Provinciale Waterstaat in Zeeland, Rouaansekaai 43 te Middelburg.

(NGT) Geodesia | 1966 | | pagina 30