landmeetkundig tekenaar GEMEENTE ROERMOND 63 mene geval van de vereffening tot het geval van de zuiver voorwaardelijke waarnemingen; A. Sardy, Be paling van de temperatuur-coëfficiënt bij het Horre- bow. waterpas; T. Lukacs, De nauwkeurigheid van op lossingen van grotere systemen normaalvergelijkingen; V. Vincze, Over het ontwerp van een waterpasnet voor het onderzoek van de verticale aardkorstbewe ging; G. Bolcsek, Opmeting van spoorwegobjecten; B. Ratóti, Een nieuw soort rivier-navigatiekaart; I. Rabi, Fotografische verwijdering van kaartverande- ringen, ontstaan door bewegingen in de papiermassa; I. Rédey, Over de bepaling van de loodafwijking. Geodeticky a Kartograficky obzor (Tsj.-Slowakije) 1965-11 A. V. Butkevic, Classificatie en methodiek van de af leiding der differentiaal-formules voor geografische coördinaten; V. Kratky, Blok-oplossing van de ana lytische luchttriangulatie volgens de methode der ver bonden transformaties; W. Kraus, Gebruik van de chromametrische methode bij het drukken van kaarten; D. Lenko, Geodetische arbeid in het in 1965 over stroomde gebied van de Donau; O. Valka, Numeriek (digitaal) model van een terrein en van een project; Novak, 3e Beurs voor technische verbeteringen in Brünn; Silar, Wat men dit jaar in Brünn kopen kon; overzicht vakliteratuur. Bij de dienst Gemeentewerken bestaat mogelijkheid tot plaatsing van een Voor de vervulling van deze vacature wordt gezocht naar een jong employé, die reeds enige ervaring heeft op een teken kamer van een landmeetkundig bureau o.d. Het bezit van diploma's op landmeetkundig gebied (bijv. C.T.O. of N.L.F.) strekt tot aanbeveling. Toekenning van rang en bezoldiging zal in overleg nader wor den bepaald, rekening houdende met opleiding en ervaring. Zo nodig zal voor woonruimte worden gezorgd. Daarbij is een ruime verhuiskostenregeling van toepassing. Overigens gelden zeer goede aanvullende arbeidsvoorwaarden. 'Sollicitaties binnen 10 dagen te zenden aan de burgemeester.

(NGT) Geodesia | 1966 | | pagina 31