O In slechts vijf stappen wordt zo het doel be reikt. Er zijn ook nog andere oplossingsmethoden ingezonden, maar om deze bespreking niet nog langer te maken willen we ons tot het bovenstaande beperken. De gevraagde uitkomsten zijn XM18494,80 Ym, 3754,44, R2 113,75 m. Oplossingen ontvingen we van de heren G. C. van Gogh, P. Groenewoud, C. M. Grooten- dorst, J. van 't Hof en G. Petersen. Deze keer vragen wij de uitwerking van de opgave Grootteberekening van het Onderzoek voor Landmeetkundig Ambtenaar A van het Kadaster 1965, opgenomen op blz. 77 van de vorige aflevering. Oplossingen voor 1 juni a.s. in te zenden aan Mej. C. A. C. Best, Seinpostduin 18, Sche- veningen. CAPELLE AAN DE IJSSEL landmeetkundig tekenaar een jonge landmeetkundig tekenaar 1 1 1 Opgave 30 Op de afdeling Stadsuitleg en Landmeetkunde van de dienst van gemeentewerken kan wor den geplaatst een in de rang van tekenaar A II of tekenaar A I. Salaris: tekenaar All van ƒ772,— tot 992,— p.m.; tekenaar A I van 822,— tot 1026,— p.m. Deze bedragen zijn exclusief de 6 vakan tietoelage. Vereisten: bezit van het diploma N.L.F., C.T.O. of een gelijkwaardig diploma. Gehuwden wordt woonruimte toegewezen. De gemeente is aangesloten bij het I.Z.A.- Zuid-Holland en heeft een verplaatsingskos ten-, studiekosten- en premiespaarregeling. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen binnen 10 dagen aan burgemeester en wethouders. Bij de dienst van gemeentewerken, afd. grondbedrijf, is plaats voor UJ (vac. nr. 619) in de rang van technisch ambtenaar. Salaris maximaal ƒ1.026,— per maand, afhankelijk van leeftijd en er- varinq. Uj a Vereist: HTS (landmeetkunde)- of een gelijkwaardige oplei- 2 ding. De gemeente is aangesloten bij het IZA en heeft een ver- plaatsingskosten-, studiekosten- en premiespaarregeling. Sollicitaties te zenden aan burgemeester en wethouders met vermelding van het vac. nr. in de linkerbovenhoek van de brief.

(NGT) Geodesia | 1966 | | pagina 23