218 Reihe B, Heft 124, Teil I H. Spiess und H. Wolf, Basisvergrösserungsnetz Meppen 1960. Die Berechnung der Winkelgewichte. Reihe B, Heft 125 R. Wernthaler, Berichte über Nivellement und Krusten- bewegungen zur Vorlage beim zweiten Symposium der I.U.G.G.-Kommission fiir rezente Krustenbewegungen vom 3. bis 7. August 1965 in Aulanka, Finnland. Documentreproductic 1966-1 Reflectografie. Reprografisch nieuws. Geodézia és kartografia (Hongarije) 1965-6 F. Németh, Berekening van de richtingshoek van de stereografische projectie uit het astronomisch azimut; Gy. Barta, Over de natuurkundige achtergrond van de vorm der aarde; L. Fialovszky, Enige toepassingen van praktische methoden ter vereffening van driehoeks metingen; L. Bendefy, De toename van het Hongaars kartografisch bronnenmateriaal; O. L'Auné, Het Mon- te-Carlo-proces in de geodesie; B. Ronai en Gy. Sóto- nyi, Het net van vaste punten van de waterwerken in de Donaubocht; Gritsch en B. Huszar, Geodetische werkzaamheden bij de landsgrenzen; Gy. Szent-Ivanyi, De Hongaarse stadsmetingen in 1964; A. Sardy, Be paling van de temperatuur-coëfficiënt van de Horre- bow-waterpas; S. Szilvasi, Over het artikel „De op lossing van het algemene geval van vereffening". 1966-1 F. Halmos en Gy. Szédecky-Kardoss, Geodetische be rekeningen van metingen met de Kreisel-theodoliet; Gy. Alpar en Somogyi, Over de foutenverdeling bij de (ruimtelijke) luchttriangulatie, uitgevoerd met dubbel- series; A. Orban, Standaardisatie van het onder zoek van geodetische instrumenten; L. Miskolczi, Over technische eisen en economische aspecten bij de waterpassing voor het waarnemen van verticale be wegingen van de aardkorst; E. Hönyi, Geodetisch onderzoek van de bewegingen der Donau-oevers bij Dunaujvaros; Dr. G. Hankó en Mevr. G. Ladanyi, De orthoscopie ten dienste van de kaartering; L. Németh, Grondprincipes van de codificatie van het landmeetkundig recht; O. L. Auné, De foutenverdeling van de fictieve metingen. 1966-2 A. Tarczy-Hornoch, Achterwaartse snijding met ge meten afstanden tussen de te bepalen punten; I. ]oó. Onze belangrijkste opgaven op het gebied van de land meetkunde en de (vak)ontwikkeling; Gy. Alpar en Somogyi, De verdeling der verticale fouten in de (ruimtelijke) luchttriangulatie, uitgevoerd met dubbel- series: Gy Balogh en Fekete, De Hongaarse pro- duktie van geodetische instrumenten; Gy. Holéczy, Be schouwing van de invloeden van buiten bij de geode tische controle van hoogbouw; P. Hédervari, Betrek kingen tussen geodetisch onderzoek en voorspellingen omtrent aardbevingen. Kartografie no. 29 Ir. van der Klei, Het ontstaan en de geschiedenis, de functie en de betekenis van de waterstaatskaart en de kartografische aspecten er van (met krtn.). no. 30 J. C. Piket, Het landschap en de topografische kaart 1 25.000 van Nederland. Mitteilungsblatt B.Ö.V.D. (West-Duitsland) 1965-11 Edm. Gassner, Ontwikkelingsprogramm betreffende de grondeigendom in N.W.-Duitsland. 1965-12 Vervolg voordracht Edm. Grassner. 1966-1 W. Kühnhausen en W. Muller, Verslag van de jaar vergadering BDVI-1965 te Essen. 1966-2 Tekst van de nieuwe tarieven-overeenkomst van 18-12- '65 in Nedersaksen. 1966-3 Besluit 9-12-1965 betr. metingen voor bijhouding en vernieuwing Kadaster. 1966-4 De rechten van de naastligger bij bouwvergunningen. 1966-5 Besluiten van Commissie I op het Xle Congres F.I.G. te Rome betr. voorschriften vrije landmeters; Wetten en besluiten: Besluit 7-3-1966 betr. zakelijk beheer van de part. landmeter. Mitteilungsblatt des Österreichischen Vereines fiir Vermcssungswesen und der Österreichischen Gesellschaft für Photogrammetrie (Oostenrijk) 1966-1 A. Vogl, Ein Programm für den Vorwarts-, Rückwarts- und Seitwartsschnitt. 1966-2 M. Schenk, Einiges über Gravurschichten; F. Blaschitz, Die Bauordnung für das Burgenland. Nachrichten aus dem Karten- und Vermessungswcsen (West Duitsland) Reihe II, Heft 18 R. Böhme, Problems of procuring materials for the continuous revision of small-scale maps; E. Gigas, An auxiliary instrument for the revision of maps and quick preparation of cadastral maps and other large-scale plans; H. G. Neubauer, On the accuracy of orthopro- jector maps; H. Knorr, The distinctive elaboration of landforms in the new general topographic map 1 200,000 of Germany. Reihe II, Heft 19 R. Finsterwalder, Plotting from aerial photographs with arbitrary principal distances. 19 Nu 1966-1 F. A. M. Withers, Hoe ziet de stedeling de boer?; Heer van de Lande, Veredeling, de voornaamste taak van de moderne landbouw. Wat betekenen die agra rische afkortingen? Observatoriumsberichte des geophysikalische Forschungslaboratoriums der Ungarischen Akadcmie der Wissenschaften bei Nagycenk (Hongarije) 1961 A. Tarczy-Hornoch, Erdstrom, Magnetik. 1962 A. Tarczy-Hornoch, Tellurik, Magnetik, Atmospha- rische Elektrizitat. 1963 A. Tarczy-Hornoch, Tellurik, Magnetik, Atmospha- rische Elektrizitat.

(NGT) Geodesia | 1966 | | pagina 26