GEMEENTE HILVERSUM a. landmeetkundig tekenaar b. landmeetkundig ambtenaar een landmeetkundig tekenaar 291 Bij de dienst publieke werken kunnen op de afdeling grondbedrijf en landmeten worden geplaatst een voor het verrichten van kaarteer- en tekenwerk. Ervaring wordt vereist. Het bezit van de opleiding C.T.O. of het diploma land meetkundig tekenaar N.L.F. strekt tot aanbeveling. met ruime kaarteer- en tekenervaring, welke tevens met bui tenwerkzaamheden kan worden belast. Vereist wordt het di ploma landmeettechnicus N.L.F. of een daarmede overeen komend diploma. Het salaris en de rang aan deze functies verbonden zullen, af hankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, in nader overleg worden bepaald. Eigenhandig geschreven sollicitaties onder vermelding van volledige personalia, opleiding, referenties enz. te zenden aan de directeur van publieke werken, raadhuis te Hilversum. GEMEENTE ZEIST Bij de afdeling Landmeten van het bedrijf Openbare Werken kan worden ge plaatst Vereisten: 1een ruime ervaring als kaarttekenaar; 2. het bezit van één der volgende diploma's: a. C.T.O. b. Nederlandse Landmeetkundige Federatie of vergevor derde studie hiervoor; c. Adspirant landmeetkundige P.B.N.A. Zowel voor het kaarttekenen als voor werkzaamheden verband houdend met grondzaken is een kadastrale ervaring gewenst. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring in de rang van tekenaar A 597,— tot 747,— per maand tekenaar B 672,— tot 822,— per maand (inclusief huurcompensatie, doch exclusief 6% vakantietoelage). De I.Z.A.-regeling, het verplaatsingskostenbesluit, een studie kosten- en een premiespaarregeling zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige toelichting, alsmede opgave van referen ties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de Directeur van Openbare Werken, 2e Dorpsstraat 60 te Zeist.

(NGT) Geodesia | 1966 | | pagina 23