ncfl 4e N.G.L.- congres G. van der Houven, landmeetkundig hoofd ambtenaar bij de Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat. Ir. E. F. Meerdink, wetenschappelijk hoofd medewerker aan het Laboratorium voor Geo desie van de Technische Hogeschool te Delft. Ir. T. J. Poelstra, wetenschappelijk medewer ker aan het Laboratorium voor Geodesie van de Technische Hogeschool te Delft. en een forum gevormd door de inleiders onder voorzitterschap van Ir. G. A. van Wely. De titels van de diverse inleidingen hopen we in het volgende nummer van Geodesia bekend te kunnen maken, evenals het programma voor de zaterdag. Voor deze dag wordt getracht een serie inleidingen te brengen, die speciaal gericht zijn op de binnenmensen. Houdt dus allen 29 en 30 september vrij. Ook voor de dames is weer een attractief pro gramma in voorbereiding. De congrescommissie Arnhem, 29 en 30 september 1967 Zoals de voorzitter van het N.G.L. reeds in het januarinummer meedeelde, wordt op 29 en 30 september 1967 te Arnhem het 4e N.G.L.- congres gehouden. De congrescommissie is in middels definitief samengesteld en bestaat weer uit de heren E. Schrikkema Ing., H. A. M. Tijsmans en M. L. Veen Ing. Het thema is in overleg met de wetenschappe lijk adviseur van Geodesia, de heer Ir. G. A. van Wely, die ook voor de congrescommissie als zodanig optreedt, vastgesteld, terwijl voor de eerste dag ook de sprekers zijn aangezocht en hun medewerking hebben toegezegd. Als thema is gekozen: PRIMAIRE METINGEN. Dit is de overkoepelende titel van de onder werpen, die behandeld zullen worden door: Ir. M. Haarsma, hoofdingenieur van het Ka daster bij de Bijhoudingsdienst van de Rijks driehoeksmeting. Kopij voor Geodesia Indien U van plan bent een artikel te schrijven voor Geodesia is het zowel voor U als voor de redactie tijdbesparend als U rekening houdt met de geldende richtlijnen van het inzenden van kopij. Teneinde overbodig werk te voorkomen laten wij hieronder deze richtlijnen in zijn geheel volgen. Richtlijnen voor het inzenden van kopij De kopij moet bij voorkeur getypt zijn en in duplo worden ingezonden. Als spelling dient de Nederlandse voorkeur spelling te worden gebruikt. Gedeelten die men vet gedrukt wenst dienen dubbel onderstreept te worden. Gedeelten die cursief gedrukt dienen te wor den moeten enkel onderstreept zijn. Aan de linkerzijde van het papier late men een marge van ongeveer vijf cm. Tussen de regels dient steeds een regel te wor den overgeslagen. Het papier mag slechts aan één zijde be schreven zijn. Men bezige geen afkortingen, behoudens inter nationaal toegelaten afkortingen van het me trieke stelsel, dus m, cm, ha, dmgr, enz. 55 va n en uit het

(NGT) Geodesia | 1967 | | pagina 13