nordined nv ÏN CraftTnt ingenieursbureau voor elektronische programmeerbureau informatieverwerking rekenbureau stationsstraat 12 B utrecht tel.(030)17849 SPEELT OPEN KAART! «5 FIRMA J. UILING - ZEIST Verlengde Slotlaan 64 - Tel. 03404-15659 59 Kadaster Benoemd m.i.v. l-l-'67 tot techn. hoofdambt. Ie kl. de techn. hoofdambt. A. van Wieringen, Alkmaar R; tot techn. hoofdambt, de techn. ambt. Ie kl. G. Gille, Arn hem R; tot techn. ambt. Ie kl. de techn. ambt. N. G. Dekker, 's-Hertogenbosch; m.i.v. l-12-'66 tot techn. ambt. de landm. ambt. F. \V. Bergman, Zwolle. Benoemd m.i.v. l-12-'66 tot techn. ambt. en m.i.v. 1-2- '67 verplaatst de landm. ambtn. G. Groen van Zwolle naar Zwolle R; R. J. Schiphof van Almelo naar Gro ningen; G. P. Ningen van Groningen naar Groningen R; M. E. J. M. Collart van Eindhoven naar Eindhoven R; J. J. v. Houte van Rotterdam naar Arnhem R; C. Porsius van Haarlem naar Middelburg; E. Schillemans van Amsterdam naar Haarlem. Verplaatst van 's-Gravenhage cto naar Apeldoorn cta de landm. ambt. A F. Luinstra, m.i.v. 1-1 -'67de bui- teng. ambt. (leraar) J. H. v. d. Vrugt en de t. adj. landm. ambt. Mej. M. v. d. Vrugt, m.i.v. l-2-'67; de techn. hoofdambt. Ie kl. D. K. Bloemendaal, van 's- Gravenhage naar Arnhem R; de techn. hoofdambt. L. J. Goedbloed van Haarlem naar 's-Gravenhage; de techn. ambt. Ie kl. G. Gille van Arnhem R naar Zut- phen; de techn. ambtn. G. Stevens van Groningen naar Assen en S. T. Hofstee van Arnhem R naar Almelo; de t. adj. techn. ambt. W. Flier van Assen naar Utrecht; de landm. ambt. G. Kootstra van Breda R naar Dor drecht R; de techn. ambtn. G. P. Stet van Eindhoven naar Eindhoven R en G. J. v. Groningen van Rotter dam naar Utrecht, m.i.v. l-3-'67; A. A. Visser van Haarlem naar Alkmaar R, m.i.v. l-5-'67. Ontslagen m.i.v. l-l-'67 de techn. ambt. R. Rutgers, Eindhoven R; m.i.v. l-2-'67 de landm. ambt. A. W. v. d. Wedden, Arnhem. Openbare Werken Alkmaar Bevorderd tot techn. ambt. Ie kl. H. W. Bakker. Snel en nauwkeurig méér gegevens per kaart en tóch gemakkelijk afleesbare tekeningen, met ËSi W-'"8* E!i|0::::"iV Vraagt inlichtingen en catologus CBAFTONE, de ideale plakras- ters. Meer dan 300 verschillende patronen. Ook in THERMO-kwa- liteit, die bijzonder geschikt is voor lichtdrukken. CRAFTAPE, markeringsplakband vanaf 0,5 mm breed. In vele kleu ren, patronen en breedten. Snel en sekuur met de Craftape-pen aan te brengen.

(NGT) Geodesia | 1967 | | pagina 17