landmeetkundig tekenaar een landmeetkundig tekenaar Gemeente Delft Gemeente Zeist Bij de dienst van Openbare Werken, afd. Landmeetkunde, kan geplaatst worden een voor het verrichten van kaarteerwerkzaamheden. De C.T.O.-opleiding of het bezit van het diploma landmeetkundig tekenaar N.L.F. strekt tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt, afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd, in de rang van tekenaar C (max. salaris f 802,p.m.) of tekenaar B (max. salaris t 882,p.m.). De vakantietoeslag bedraagt 6%. De A.O.W.-premie is voor rekening van de gemeente. Voor de vergoeding van reis- en verhuiskosten bestaat een gunstige rege ling. Studiekosten kunnen onder bepaalde omstandigheden tot 100% worden vergoed. De gemeente Delft is aangesloten bij het I.Z.A.-Zuid-Holland. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders, stadhuis, Delft. (Herhaalde oproep) Bij de afdeling Landmeten van het bedrijf Openbare Werken kan worden geplaatst Vereisten: 1. een ruime ervaring als kaarttekenaar; 2. het bezit van één der volgende diploma's: a. C.T.O.; b. Nederlandse Landmeetkundige Federatie of verge vorderde studie hiervoor; c. Adspirant landmeetkundige P.B.N.A. Zowel voor het kaarttekenen als voor werkzaamheden verband houdend met grondzaken is een kadastrale ervaring gewenst. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring in de rang van tekenaar A f 642,tot f 802,per maand tekenaar B f 732,tot f 882,per maand (Vakantietoelage 6% van het jaarsalaris) De I.Z.A.-regeling, het verplaatsingskostenbesluit, een studie kosten- en een premiespaarregeling zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige toelichting, alsmede opgave van referenties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de Directeur van Openbare Werken, 2e Dorpsstraat 60 te Zeist. 60

(NGT) Geodesia | 1967 | | pagina 18