landmeetkundigen moest er tegen worden gewaakt, dat de vizierlijn te dicht over de bodem kwam te lopen. Door de vrij sterke helling van 1 op 28,5 konden de slagen niet langer zijn dan 20 meter. Het gebruikte instrumentarium bestond uit een Ni 2 met planparallelle plaat en twee halve cm-baken. Aangezien de controlebouten (nivelleerpunten) binnen de tunnel waren aangebracht in inkassingen van de wanden bleek het noodzakelijk, de onderkanten van de baken te voorzien van T-stukken. Nadat afdoende was gebleken dat er geen zakkingen meer optraden, zijn de controle waterpassingen gestaakt. Wanneer het verkeer enige tijd van de nieuwe verbinding gebruik zal hebben gemaakt, zal de invloed daarvan nog eens worden nagegaan. En dat zal dan het einde betekenen van het geodetische werk aan de Coentunnel. AARDGAS SERVICE N.V. SCHIEDAM enkele 50 General Engineers and Consultants Aardgas Service N.V., gevestigd in een modern, airconditioned gebouw aan het Stationsplein 2 te Schiedam, zoekt in verband met de voorbereiding van enige grote nieuwe projecten Vereist: ervaring in het: traceren van pijpleidingen; uitzetten van ci viel-technische werken, zoals petro chemische installaties; voeren van besprekingen met instanties en andere belanghebbenden; rijbewijs B/E; Ervaring: tenminste vijf jaren praktijk Voor huisvesting kan worden gezorgd. Zeer goede sociale voorzieningen. Opname in het Pensioenfonds. Sollicitaties te richten tot bovengenoemde Vennootschap, Postbus 152, Schiedam. Aardgas Service N. V. is een dochteronderneming van Bechtel International Corp. te San Francisco en Witon-Fijenoord-Bronswerk N. V. te Schiedam. Voor telefonische informatie: (010) 15 69 44. Na 19 uur: (010) 28 35 59.

(NGT) Geodesia | 1967 | | pagina 8