HOGER LANDMEETKUNDIGE bouw- en waterbouwkunde geodesie statica Bij de landmeetkundige afdeling kan worden geplaatst een Wij zoeken een actieve persoonlijk heid met belangstelling voor precisie- metingen. Leeftijd tot pl.m. 30 jr. Salariëring vlg. rijksregeling, goede sociale voorzieningen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie. Nieuwe Gracht 5 Utrecht 110 1967-3 Ir. C. H. Grooten, „Plano-metrie", een bijdrage tot de stedebouwkundige wetenschap; Drs. H. ter Heide, Nogmaals planologie en bevolkingsprognoses; Schrif telijk examen en verslag van de Examencommissie Mid delbaar Planologisch Onderzoeker 1966; Rijksplanolo gische Dienst. Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde 1967-1 N. D. Haasbroek, Een analyse van het driehoeksnet van Snellius tussen Alkmaar en Bergen op Zoom; J. E. Alberda, Verslag van het Tweede Internationale Sym posium over Geodetische berekeningen; Mr. Ir. C. G. van Huls, Kadaster en Grondbelasting. 1967-2 Mr. A. C. de Jonge, Geodetische voorschriften in de planologische wetgevinv; Drs. F. Grundfeld, Stedebouw kundig onderzoek; Mr. Dr. H. J. Rijtma, Dreigt er een chaos te ontstaan bij de boekhouding van het Kadas ter?; Dr. Ir. B. Makarovic, Testing of photogrammetric restitution instruments; Ir. U. L. W. van Twembeke, Naar een gemengd foto-topografische methode t.b.v. kaarten op grote schaal. Tijdschrift der Kon. Ned. Heidemaatschappij 1967-1 Ir. H. B. Witte, De agglomeratie Eindhoven. 1967-2 H. JStuvel, Rijspoorverharding op kavelwegen. 1967-3 John Damen, Te gast in het recreatie-oord „Beekse Bergen". Kadaster Benoemd m.i.v. l-2-'67 tot techn. hoofdambt, de techn. ambt. Ie kl. M. R. Jobse, Middelburg en m.i.v. l-3-'67 tot techn. ambt. Ie kl. de techn. ambt. G. J. ten Pas, Groningen R. Verplaatst m.i.v. l-3-'67 de landm. ambt. A. M. A. Alberding van Leiden naar Haarlem (m.i.v. 16-4-'67 van Haarlem naar Alkmaar) en de adj. landm. ambt. E. A. Ubels van 's-Gravenhage cto naar Rotterdam; m.i.v. l-4-'67 de adj. landm. ambtn. G. H. G. H. Evers en H. H. Smoes van Almelo naar resp. Zwolle en Zwolle R; m.i.v. 16-4-'67 de adj. landm. ambt. Mej. W. Berkenbosch van Haarlem naar Alkmaar; m.i.v. l-5-'67 de landm. ambtn. J. H. P. G. Stultiens van Roermond en P. J. H. Reck van Maastricht naar Eind hoven R, A. Nijkamp en R. Jongedijk van Arnhem naar resp. Zutphen en Arnhem R en E. Abell van Almelo naar Apeldoorn cto; de adj. landm. ambtn. L.L. Raven van Utrecht naar 's-Gravenhage, E. A. Perk en J. G. M. v. d. Horst van Breda naar Breda R, J. G. Molenaar van Arnhem R naar Amsterdam, H. H. Luiken van Roermond en H. M. C. Leenders van Eind hoven naar Eindhoven R, J. Kroeshof en G. ter Keurs van Arnhem naar resp. Almelo en Arnhem R, G. E. Jager van Groningen naar Groningen R, T. L. Hessing van Utrecht naar Apeldoorn cto, H. J. Emmers van Leeuwarden en T. de Ruijter van Rotterdam naar Assen, P. H. G. W. Deckers van Roermond naar Maas tricht, A. Bulte van 's-Hertogenbosch naar Utrecht, J. C. Boon van Alkmaar naar Alkmaar R, M. H. A. Bloem van Eindhoven R naar Arnhem R, J. F. A. Voortman van Breda naar Rotterdam en H. Speerstra van Breda R naar Zwolle R. Ingetrokken de verplaatsing van de techn. ambt. G. P. Ningen van Groningen naar Groningen R. Ontslagen m.i.v. 9-2-'67 de adj. techn. ambt. G. M. v. d. Slikke, Middelburg; m.i.v. l-4-'67 de adj. landm. ambt. Mej. A. Bongers, Zwolle; m.i.v. l-5-'67 de adj. landm. ambt. Mw. E. Hessing-Pots, Utrecht R; m.i.v. l-6-'67 de landm. ambtn. A J. A. Meindersma, Nijmegen en J. Denekamp, Zwolle R. Geslaagd voor het toelatingsexamen voor de vakcursus voor technisch ambtenaar de landm. ambtn. T. G. van Duynhoven, Breda, F. G. van Oort, Utrecht R, R. H. Roggema, Groningen, F. A. Schouwenaar en L. J. Ver- couteren, Middelburg R, H. van der Stege, Zwolle, J. J. Schijf en J. A. Sijrier, Middelburg, J. P. H. Tjepkema, Assen en H. B. Wesseling, Haarlem. coöperatieve vereniging ingenieursbureau van Steenis w.a.

(NGT) Geodesia | 1967 | | pagina 20