een landmeetkundig opzichter GEMEENTE APELDOORN Bij de hoofdafdeling Grondbeheer van de dienst der Gemeentewerken va ceert de functie van chef van de sectie Stedelijke verwerving Voor deze functie worden naast een gedegen ervaring op het gebied van de stedelijke verwerving en bekendheid met onteigeningsprocedures tevens organisatievermogen en leidinggevende capaciteiten vereist. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van een H.B.S.-diploma of een daarmede gelijkgestelde opleiding. Aanstelling zal afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring geschieden in een van de navolgende rangen: Technisch hoofdambtenaar f 1185,f 1479,per mnd. Technisch hoofdambtenaar 1e kl. f 1268,f 1665,per mnd. De vakantietoelage bedraagt 6 De premie AOW/AWW komt voor rekening van de werkgever. Eigenhandig geschreven sollicitaties met vermelding van opleiding en ar beidsverleden onder no. 691 te richten aan de Directeur van de Centrale Personeelsdienst, Raadhuisplein 8 te Apeldoorn. VLAARDINGEN Bij het bedrijf gemeentewerken, afdeling landmeten en kartografie is plaats voor een die belast zal worden met het verrichten van landmeetkundige veldwerk- zaamheden waarbij leiding gegeven moet worden aan enkele assistenten alsmede met het uitwerken der gegevens. Vereist het P.B.N.A.-diploma adspirant landmeetkundige (I en II) terwijl ervaring in bovengenoemde werkzaam heden tot aanbeveling strekt. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan de afdeling personeelszaken, stadhuis, Vlaardingen. 111

(NGT) Geodesia | 1967 | | pagina 21