4e N.G.L.- congres TWEEDE DAG In aansluiting op het bericht in het maartnum mer van Geodesia deelt de congrescommissie thans mede, dat op de tweede congresdag, zaterdag 30 september het woord zal worden gevoerd door de heer WCloosterman, Chef fotograaf bij de reprografische inrichting van de Rijkswaterstaat, die een voordracht zal houden over: „Reprografie in dienst van de kartografie". De juiste titel wordt nog nader bekend gemaakt. Tevens wordt op die dag een voordracht ge houden door Prof. Ir. G. F. Witt, hoogleraar Geodesie te Delft over: „Onderzoek naar en nauwkeurigheid van elektronische teken- apparatuur". De tentoonstelling De „grote zaal" van Musis Sacrum komt „mudvol" stands, meer dan ooit tevoren. De totale frontbreedte van de stands wordt 170 m met een vloeroppervlakte van 590 m2. Expo sitieruimte werd gereserveerd door 23 firma's, die de nieuwste ontwikkelingen van landmeet kundige apparatuur en materialen zullen tonen, van jalon tot elektron. De voordrach ten op zaterdag 30 september over reproduktie en kartografie trokken firma's aan, die hierin geïnteresseerd zijn. Wilt u zich rustig laten voorlichten over de nieuwste ontwikkelingen in de landmeetkundige, fotogrammetrische en kartografische apparatuur en materialen, dan zit u echt aan een tweedaags bezoek aan Arnhem vast. Het zullen geen verloren dagen blijken te zijn. Voor de dames Ook voor u is weer een aantrekkelijk pro gramma in voorbereiding met onder andere een bustocht door de Gelderse Achterhoek, die naar we hopen dan in de mooiste herfsttinten zal prijken. Tijdens deze tocht wordt onder meer het Museum Erve Kots te Lievelde be zocht, waar u iets kunt zien van de oude Ach- terhoekse folklore en genieten van een echte Gelderse koffietafel. We verwachten dan ook dat weer velen van u uw echtgenoot of ver loofde zullen opwekken het 4e N.G.L.-congres te bezoeken en u mede te nemen, want u zult toch dit fraaie damesprogramma niet willen missen. 99 DE CONGRESCOMMISSIE

(NGT) Geodesia | 1967 | | pagina 9