4e N.G.L.-congres en -tentoonstelling 29 en 30 september 1967, Arnhem Uw aangifte voor het 4e N.G.L. congres is toch reeds verzonden? Zo neen, dan doet de congrescommissie een dringend beroep op U dit spoedig te doen. U bespaart haar daarmede veel extra werk en bevordert een vlot verloop van de organisatie. Wijziging programma op vrijdag 29 september In verband met verhindering van Ir. E. F. Meerdink, wordt de inleiding over „Nieuwe inzichten in de puntsbepaling" gehouden door Ir. J. van Mierlo, wetenschappelijk mede werker aan het Laboratorium voor Geodesie van de Technische Hogeschool te Delft. Excursie dames op zaterdag 30 september De dames, die de excursie op zaterdag 30 september voorbereiden, zonden ons een folder over deze excursie, waarvan wij de inhoud gaarne gedeeltelijk overnemen. „In Doorwerth, waar ons lage land zich in meer dan letterlijke betekenis boven het waterpeil verheft en de Rijn een spiegel reikt naar de schoonheid van de bossen rondom, ligt Plan Internationaal. Plan Internationaal is de unieke openluchtexpositie van bouwen, wonen en kunst, ge realiseerd door het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten, in een inspirerende samen werking met tal van instanties en bedrijven. Het is de verwezenlijking van een wijde wereld van het wonen, waarmee iedereen die bij wonen geïnteresseerd is, op een bijzondere manier kan kennismaken. Er zijn Bouwfondswoningen, bekroonde ontwerpen uit diverse woningbouwprijsvragen en bungalows, o.m. uit Amerika, Zweden, Canada, Oostenrijk, Frankrijk, Duitsland en Finland (deze laatste zelfs met een echte sauna, waar u desgewenst gebruik van kunt maken). Een deel van de bungalows is ingericht in de stijl van het land van herkomst. Charmante gastvrouwen zullen u gaarne deelgenoot maken van alles, wat deze expositie zo uniek maakt. In de landschappelijke fraaie omgeving hebben vooraanstaande Nederlandse beeldende kunstenaars hun expressies van bouwen en wonen plastisch weergegeven." Nu vergezelt u uw man toch zeker naar Arnhem op 29 en 30 september! De Congrescommissie

(NGT) Geodesia | 1967 | | pagina 11