chef kartografische tekenkamer JOO—1 UU de dienst der publieke werken amsterdam LANDBOUWBEGROTING 1968 Ruilverkaveling Gegeven het feit, dat de Landbouwbegroting 1968 geplaatst dient te worden in het kader van de door de Regering voorgestane begro- tingspolitiek, stemt het de Minister van Land bouw en Visserij blijkens de Memorie van Toelichting tot voldoening, dat het mogelijk is gebleken de voortzetting van het structuur beleid in bevredigende mate te verzekeren. In het bijzonder geldt dit voor de cultuurtechni sche activiteiten, waarvoor inclusief de appa raatskosten en de gelden voor de Stichting Be heer Landbouwgronden een bedrag van onge veer 26 miljoen méér is uitgetrokken dan voor het dienstjaar 1967. In het geheel van het structuurbeleid voor land- en tuinbouw blijft het cultuurtechnisch beleid gericht op voortzetting van de verbete ring der externe produktieomstandigheden. Een normale uitvoering van het sinds enige jaren gestabiliseerde uitvoeringsprogramma van 55.000 ha ruilverkaveling per jaar acht de Minister gewenst. Met de ruilverkaveling wordt beoogd de verouderde landbouwgebie den een betere uitrusting te verschaffen, die niet alleen de agrarische ondernemers in staat stelt zich aan de veranderde omstandigheden aan te passen, maar die tevens belangrijke impulsen geeft aan de gehele plattelandsontwikkeling. De bewindsman acht het verder van positief belang, dat hij in staat is bij het ruilverkave- lingsbeleid ook recreatiebelangen te dienen. Uitgaande van de regeringsbeslissing de uit voering van openbare werken zo mogelijk te doen samengaan met het treffen van recrea tievoorzieningen, vormen deze laatste een integrerend onderdeel van de cultuurtechni sche werken. Interdepartementale samenwer king kwam in 1966 o.a. tot uiting bij de sub sidievoordracht van 6 ruilverkavelingspro jecten en 7 waterschaps- en gemeentewerken. 228 r heeft bij de afdeling Grondbedrijf (Landmeten en Kartogra- fie) een vacature voor De aan te stellen functionaris zal worden belast met de leiding van de vervaardiging van de kaarten van Amsterdam op diverse schalen, waarvoor kennis van en een ruime erva ring met de moderne wijze van kaartvervaardiging en repro- duktiemethoden noodzakelijk zijn. Het bezit van het diploma landmeetkundig tekenaar van de N.L.F. of van een gelijkwaardig kartografisch diploma strekt tot aanbeveling. Salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring tot 1.500,per maand. Premie A.O.W./A.W.W. voor rekening van de Gemeente. Inlichtingen desgewenst bij de Hoofdingenieur-Landmeter Ir. P. J. Bakker, Wibauthuis, kamer 620, Wibautstraat 3 te Amsterdam, tel. (020) 91 61 61, toestel 1267. Sollicitaties onder no. M 8066 in te zenden bij de Directeur van de Dienst der Gem. Personeelsvoorziening, Jan Luijken- straat 94, Amsterdam-Z. Vakantietoelage 6%. Verplaatsingskostenverordening van toepassing.

(NGT) Geodesia | 1967 | | pagina 18