a) een landmeetkundig ambtenaar b) een landmeetkundig tekenaar GEMEENTE ZEIST NLF-EXAMENS 1968 Namens het Bestuur van de Stichting NLF- examens maakt de Examencommissie be kend dat in 1968 examens zullen worden af genomen voor de NLF-diploma's landmeet- technicus, landmeetkundig tekenaar en land meetkundig rekenaar. Flet schriftelijk gedeelte van de examens zal worden gehouden in april - in de week na Pasen - het praktische resp. het mondelinge gedeelte in mei of juni. Aanmeldingen voor deze examens moeten, op een daarvoor bestemd formulier, geschieden vóór 1 februari 1968 bij de secretaris-pen ningmeester van de examencommissie, Ka- naalweg 3b, Delft. Het formulier is gratis bij de secretaris-penningmeester verkrijgbaar. Om tot de examens te worden toegelaten moet de kandidaat bij de aanmelding overleg gen: a. Het bovengenoemd formulier. b. Een werkgevers- of opleidersverklaring, waaruit blijkt dat de kandidaat zich gedu rende de voorgeschreven termijn (zie hieronder) praktisch heeft geoefend en de vereiste werkstukken (zie hieronder), wel ke alle originelen dienen te zijn, zelf heeft vervaardigd. Examen landmeettechnicus Praktijk: De kandidaat dient ten minste gedurende 100 velddagen de landmeetkunde praktisch te hebben beoefend. Werkstukken: Tenminste drie door de kandidaat vervaardig de veldwerken van eigen metingen en een vol ledig afgewerkte kaart (gekaarteerd geïnkt, gekleurd en beschreven) van eigen of ander veldwerk. Het examengeld voor landmeettechnicus be draagt 100,bij afwijzing na het afleggen van het schriftelijk examengedeelte wordt 40,gerestitueerd. De betrokken kandidaten zijn bij het prak tische examengedeelte collectief verzekerd te gen de gevolgen van wettelijke aansprakelijk heid. voor de buitendienst 230 ^^><£7 O Bij de afdeling Landmeten van het bedrijf Openbare Werken kunnen worden geplaatst: Voor deze functie is ervaring in het land meten vereist. Salariëring, afhankelijk van opleiding en ervaring, volgens de opzichter-tekenaars rangen lopende van ƒ840,tot ƒ1.117, per maand. Het diploma landmeettechnicus N.L.F., landmeetkundige P.B.N.A., of gelijkwaar dige opleiding strekt tot aanbeveling. Voor deze functie is een ruime ervaring als kaarttekenaar vereist. Salariëring, afhankelijk van opleiding en er varing, volgens de tekenaarsrangen lopen de van ƒ591,— tot 1.004,per maand. Het bezit van een der diploma's C.T.O., N.L.F. of landmeetkundige P.B.N.A. strekt tot aanbeveling. Vakantietoelage 6 van het jaarsalaris. Geen aftrek van A.O.W.-premie; deze komt voor rekening van de gemeente. Verplaatsingskostenbesluit, spaar- en studie toelageregeling zijn van toepassing. De ge meente is aangesloten bij het Instituut Ziek tekostenvoorziening Ambtenaren Utrecht. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlich tingen omtrent opleiding en ervaring, alsmede opgave van referenties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de wnd. Directeur van Openbare Werken, 2e Dorpsstraat 60 te Zeist.

(NGT) Geodesia | 1967 | | pagina 20