1 Technische Hogeschool Delft H.T.S.-er Landmeten 68 Eindhoven R; K. J. Koens, 's-Gravenhage FD; T. D. M. Pik, Apeldoorn CTO; tot bureauchef B: A. C. W van Tilburg, Breda; H. van der Vlist, Middelburg; G. Schuurman, Assen; B. E. Kampen, Groningen; J. Dalstra, Leeuwarden; J. H. Otte, Roermond; O. Geertsma, Zwolle; H. A. M. Tijsmans, Arnhem R; H. Kramer, Zwolle R; tot bureauchef C: J. Reijnhout, 's-Gravenhage; J. Koning, Haarlem; J. H. Clausen, Leiden; R. M. van der Vlerk, Rotterdam; H. Nijhoff, Almelo; C. van der Zwalm, Nijmegen; A. J. Luijendijk, Zutphen; R. Engelsman, Alkmaar R; H. F. J. Wil- lemsen, Middelburg R; F. Bruin, Roermond R; H. H. A. Hartman, Dubbeldam R; B. F. Osinga, Groningen R; tot lmk. ambt. A: W. S. Visser, Rotterdam; en m.i.v. l-12-'67: B. J. Paulissen, Roermond R; T. H. A. Sillen, Roermond R; T. Vermaas, 's-Hertogenbosch; P. Weijling, Alkmaar; tot techn. hfd. ambt.: F. I. Wie- gers, Nijmegen; tot lmk. ambt. m.i.v. 1-11 -'66Mej. M. C. J. Kuijpers, Rotterdam; tot bureauchef C m.i.v. 16- 10-'67: M. Loof, Dordrecht; m.i.v. l-l-'68 tot lmk. ambt.: Mej. L. M. Groot, Amsterdam; N. F. W. Don ker, Rotterdam; H. de Leeuw, Zwolle; A. C. Brede- wold, Zwolle R; m.i.v. l-6-'67: J. A. M. Olde Mon- nickhoff, Almelo; m.i.v. l-l-'68 tot techn. ambt. le kl.A. Berends, Zwolle R; m.i.v. l-10-'67 tot bureau- chef A: Mej. C. A. C. Best, Apeldoorn CTO; m.i.v. l-2-'68 tot lmk. ambt.: W. van der Wissel, Alkmaar; J. C. Molenaar, Amsterdam; J. Zuurveld, Zutphen en L. C. van Ginneken, Breda R. Ontslagen m.i.v. 1 -1 -'68de adj. lmk. ambt. Mevr. M. J. Hoogendoorn-van Loon, Utrecht en m.i.v. l-2-'68 de lmk. ambt. H. L. J. Lauritsen, Utrecht. Verplaatst m.i.v. l-2-'68: de techn. ambtn. J. van Rossum van Groningen naar Assen; M. P. C. Scheepers van Eindhoven naar Breda; A. F. Schouwenaar van Middelburg naar Zutphen; L. B. Rietveld van 's-Gra venhage naar Maastricht; G. J. Rinsma van Leeuwar den naar Leeuwarden R en M. Hillebrand van Middel burg naar Assen R. Meetkundige Dienst Rijkswaterstaat Bevorderd m.i.v. 1-1-'68 tot cartograaf: M. T. J. van Haaien, J. C. Nooteboom, G. C. M. Wubben; tot tek. B I: B. M. van Stevendaal, F. T. van Waes en tot lmk. ambt. C: D. J. V. H. van der Heyden. Ontslagen m.i.v. l-3-'68 de tek. B II M. van den Berge. De werkgroep Satellietgeodesie bij de onder afdeling der Geodesie neemt deel aan de uit voering van enkele internationale ruimtelijke triangulatie-projecten. Hierbij worden de in hun baan bewegende satellieten vanaf het aardoppervlak met grote nauwkeurigheid ge fotografeerd. Ten behoeve van deze werkzaamheden wordt gezocht een: die voornamelijk zal worden belast met de ver werking van de fotografische waarnemingen en met het beproeven van nieuwe apparatuur. Hij zal tevens worden ingeschakeld bij het waarnemingswerk dat 's avonds en 's nachts wordt uitgevoerd. Vereist: belangstelling voor onderwerpen op astronomisch, alsook op mechanisch en re- kentechnisch gebied. Leeftijd 25-35 jaar. Aanstelling en salariëring zal afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring geschieden in het rangenstelsel der technische ambtenaren. A.O.W.-premie komt voor rekening van de Technische Hogeschool. Directe opneming in het pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de Afdeling Personeelszaken, Julia- nalaan 134 te Delft, onder vermelding van nr. B 6805/32592 in de rechterbovenhoek van de sollicitatiebrief. DE ONDERLINGE WAARBORG MAATSCHAPPIJ TEGEN DE GEVOLGEN VAN ZIEKTE EN ONGEVAL biedt haar leden: een volstrekt onopzegbare polis; vergoeding van een onbeperkt aantal huisartsvisites; 80 o/o vergoeding van de apothekerskosten; een onbeperkt aantal ligdagenvergoeding in ziekenhuizen en sanatorium; een verzekering, aangepast aan de ministeriële richtlijnen inz. de 5 °/o Gratificatieregeling; een coulante en soepele schaderegeling; een premiereductie van 50 voor de kinderen beneden de 18-jarige leeftijd. Op verzoek wordt U een uitvoerige prospectus toegezonden. Ondergetekende verzoekt ,,De Ambte naren Centrale"Maliebaan 108, Utrecht, tel. 030-19546, inlichtingen te verstrek ken over haar ziektekosten-verzekering. Naam: Tel.no. Adres: Functie: --

(NGT) Geodesia | 1968 | | pagina 26