UU _jQD*ass a. een chef kartografische tekenkamer b. twee kaarttekenaars, 154 messung; E. Bergstrand, Die Genauigkeit einer 50 km- Geodimeterstrecke über See und eine Studie über die Temperaturkorrektion vermittels einer Temperatur- gradienten-Formel; H. Grosse, Geodimeter-2A-Mes- sungen in Basisvergrösserungsnetzen; K. D. Broome, R. H. Bradsell, Entfernungsmessung mit Hilfe eines modulierten, aber von der Lichtgeschwindigkeit unab- hiingigen Lichtstrahls. Nijkamp van Zutphen naar 's-Gravenhage; D. D. Ok- ma van Utrecht naar Leiden; W. A. J. van Oostrom van Maastricht naar Rotterdam; W. E. G. M. van Ophoven van Roermond naar Rotterdam; R. Ruben van Groningen R naar Alkmaar; G. Ei. Smit van Almelo R naar Leeuwarden R; H. M. ter Steege van Apeldoorn C.T.O. naar Leeuwarden; D. P. van Teerns van Assen naar Leiden en G. J. ter Veer van Groningen R naar Groningen. de dienst der publieke werken amsterdam Kadaster Benoemd: m.i.v. l-4-'68 tot techn. ambt. Ie kl. C. W. F. van der Noordaa, Breda en A. Koops, Leeuwarden; tot lmk. ambt. G. Petersen, Amsterdam; C. W. Teken broek, Amsterdam; C. P. Fioedt, Rotterdam; R. J. van Delden, Groningen; J. F. M. Schreurs, Roermond; H. J. A. Podt, Zutphen; P. Zwaagstra, Alkmaa_r R; G. ter Keurs, Arnhem R; J. P. G. Lips, Breda R; H. H. Lui ken, Eindhoven R; J. A. M. SchoutroD. Roermond R; J. T. C. Staaks, Roermond R; E. W. Ernst, Utrecht R; J. G. Kerssen, Apeldoorn C.T.O. en E. J. Pleiter, Zwolle R; tot adj. lmk. ambt. J. M. EI. Breuls, Breda; EI. J. J. M. Yerna, Breda; J. Ei. M. Smits, 's-Hertogen- bosch; J. M. Daemen, Middelburg; C. C. van der Mark, Middelburg; E. Tange, Middelburg; G. J. S. Castricum, Utrecht; B. Merbis, Utrecht; W. Thie, Utrecht; Mej. W. M. van der Zijden, Utrecht, G. A. J. Peelen, Arn hem, G. J. Veurink, Assen; E. Schut, Groningen en A. H. Schaart, Apeldoorn C.T.O.; tot adj. techn. ambt. m.i.v. 2-10-'67 E. J. Zelders, Arnhem; m.i.v. 1 -1 -'68 H. L Lokman en m.i.v. l-3-'68 C. J. Steur, 's-Gravenhage R.D.; tot techn. ambt. Ie kl. m.i.v. l-5-'68 A. Vaat- stra, 's-Hertogenbosch; tot lmk. ambt. m.i.v. l-4-'68 Mevr. A. T. J. Zwaag-Seller, Apeldoorn C.T.O.; m.i.v. l-5-'68 P. P. Koenis, Alkmaar en A. Teunissen, Apel doorn C.T.O. Ontslagen: m.i.v. l-7-'68 de lmk. ambt. A W. H. Prins, Groningen R. Verplaatst: m.i.v. 13-5-'68 de adj. techn. ambt. A. de Vries van Middelburg R naar Arnhem R; m.i.v. l-6-'68 de adj. lmk. ambt. B. Merbis van Utrecht naar Leiden; de lmk. ambtn. J. van Dael van Almelo R naar Arn hem R; P. Deelstra van Leeuwarden naar Leeuwarden R; J. M. C. A. Q. van Heeswijk van Breda naar 's-Hertogenbosch; J. Huiter van Almelo R naar Zwolle; W. H. Kuiper van Breda naar Arnhem R; H. Lig- tenberg van 's-Hertogenbosch naar Utrecht; P. Oort wijn van Almelo R naar Assen R; F. W. J. Ruskus van Breda naar Breda R; F. J. C. Schrijnemakers van Mid delburg naar Middelburg R; H. J. van der Vegt van Leeuwarden R naar Arnhem en K. Zeephat van Zwol le naar Leiden; de lmk. ambtn. A A. C. Hartman van Alkmaar naar Breda en C. W. R. Steentjes van Rot terdam naar Breda; m.i.v. 16-5-'68 de lmk. ambtn. P. S. H. Beks van Roermond R naar Breda R; J. W. M. Engels van Roermond R naar Breda R; P. A. M. Gies- bertz van Eindhoven naar Middelburg; H. Hofman van Zwolle naar Utrecht R; F. Jansen van Utrecht naar Breda R; L. Komduur van Groningen R naar Leeuwarden R; H. J. Kulle van Almelo naar Leiden; L. J. Nennie van Eindhoven naar Dubbeldam R; T. J. L. A. Neijnens van Roermond R naar Roermond; A. r vraagt bij de afdeling LANDMETEN EN KARTOGRAFIE De aan te stellen functionaris zal worden belast met de leiding van de vervaardiging van de kaarten van Amsterdam op schalen, variërende van 1 1000 tot 1 50.000. Hiervoor is kennis van en ruime ervaring met de moderne wijze van kaartvervaardiging en de daarbij toegepaste reproduktiemethoden noodzake lijk. Salaris, afhankelijk van opleiding, leeftijd en erva ring, tot 1.579.per maand. Spoedige indiensttreding is gewenst. voor het tekenen van kaarten in diverse schalen. Voor deze functie strekt het bezit van het diploma landmeetkundig tekenaar van de N.L.F. tot aan beveling; zij, die een lithografische opleiding heb ben genoten, kunnen eveneens solliciteren. Salaris, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, tot 1.145.per maand. Premie A.O.W./A.W.W. voor rekening van de Ge meente. Vakantietoelage 6 Verplaatsingskostenverordening van toepassing. Inlichtingen desgewenst bij de Hoofdingenieur-Land meter ir. P. J. Bakker, Wibauthuis, kamer 620, Wibautstraat 3 te Amsterdam, tel. 020-91 61 61, toe stel 1267. Sollicitaties onder no. N 9116 in te zenden bij de Directeur van de Dienst der Gem. Personeelsvoor ziening, Jan Luijkenstraat 94, Amsterdam-Z.

(NGT) Geodesia | 1968 | | pagina 26