Surveying and Mapping (Verenigde Staten) September 1967 191 elektrooptischc Entfernungsmessgerate; K. Peters, Er- forderliche Rechengenauigkei: beim vermittelnden Aus- gleich. 1968-2 K. Reicheneder, Bedeutung und Entwicklung der abso- luten Schwerebestimmung; J. Kovarik, Theorie und Praxis der Berechnung des mittleren Punktlagefehlers beim mehrfachen Einscheiden; W. Smetana, Rationellste Basisnetze der Prazisions-Polygonometrie vorgeschrie- bener Genauigkeit mit Wild-Theodolit T2 und 2m- Invar-Basislatte im Stadtgebiet; G. Stolitzka, Unter- suchung der Ziellinienanderung eines Nivelliers beim Umfokussieren. Stedebouw en Volkshuisvesting 1967-7/8 Ir. H. Wiggerts, De spoorwegen spreken; Mr. W. J. de Graaff, Ruimtelijke ordening en openbaar vervoer; Ir. R. Hamerslag, Samenhang tussen ruimtelijke ordening en vervoersomvang; Drs. C. W. W. van Lohuizen, Een model van een stedelijke structuur mede gebaseerd op openbaar vervoer. 1967-9 Drs. A. H. Dernison, Enkele gedachten over te ver wachten veranderingen in het levenspatroon; Drs. H. Kiestra, Enige opmerkingen over stad, stedelijkheid en verstedelijking en over de totstandkoming van de ver- stedelijkingskaarten in de tweede nota over de ruimte lijke ordening in Nederland; Drs. H. P. Heeger, Het verkeers- en vervoersvraagstuk; Drs. E. Bobbert en Dr. H. ter Heide, De vervaardiging van regionale bevol kingsprognoses; Drs. D. Hazelhoff, De blokjeskaart; Dr. H. ter Heide, Maatschappelijke achtergronden van de ruimtelijke structuurschets: enkele aspecten. 1967-10 Prof. dr. G. A. Wissink, De ruimtelijke aspecten van het bevolkingsvraagstuk van Nederland in een wijder territoriaal verband; Ir. D. Delver en Ir. R. A. Tjal- kens, De ideeënschetsen voor de drie Gelderse kwar tieren; Dr. Ir. A. Heimans, Bebouwingsdichtheid en inbeslagneming van grond voor stedelijke gebieden als tijdsproces; Ir. J. Vallen en Drs. van de Venne, De functie van de landschapsarchitect bij de ruimtelijke planning en de ruimtelijke ordening. 1967-11 Mr. H. A. Schaap, Arnhem Ontwikkelingsplan Malburgen; Ir. J. P. Groot, Poging tot verduidelijking van het begrip leefbaarheid; Ir. H. Perié, Wat ont breekt er aan onze steden. 1967-12 Verslag van een „Gesprek over hoog (laag)"; Drs. J. W. Kurstjens, Bevolkingsdistributie naar de grootte der kernen; Drs. W. de Bruyn, De Vlaams-Neder- landsche contactdagen voor ruimtelijke ordening te Antwerpen; Dr. Ir. A. Heimans, De nieuwe bevolkings prognose en de inbeslagneming van grond voor stede lijke gebieden; Drs. Th. M. I. Post, Het tekort bij de ruimtelijke ordening. 1968-1 Ir. P. Kluyver, Het bestemmingsplan IJsselstein bin nen de grachten; Ir. P. Kessler, Prognoseren als denk vorm een organische benadering van onze greep op de toekomst (I); Dr. H. Umrath, De volkshuisvesting als wereldprobleem. K. W. Bauer, Flood plain delineation and mapping, J. B. Small, E. J. Parkin, Alaskan surveys to determine crustal movement; W. L. Sappington, An improved portable surveying tower. December 1967 V. T. Miscoski, The international hydrographic bureau; A. P. Colvocoresses% A unified plane coordinate refe rence system; G. B. Lesley, Laser geodimeter; A. A. Poling Jr., Astronomical azimuths for local control; W. H. Burnett, The encoder for automatic angle rea dout. Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde 1967-5 H. S. Williams en G. E. Belling, Quasi-harmonic Pat terns of Pendulous gyroscopes during protracted os cillation; Ir. H. L. Rogge, Ponskaarten bij administra tieve ruilverkavelingswerkzaamheden (vervolg). 1967-6 Ir. C. de Munck, Aantekeningen over het symposium over refractie, gehouden te Wenen op 15 en 16 maart 1967; Ir. H. Ph. van der Schaaf, Hi-Fix patronen; Dr. Ir. P. Richardus, Technische metingen bij de aan leg van waterkrachtwerken; Ir. H. L. van Gent, Deutscher Geödetentag. 1968-1 Ir. H. L. van Gent, Organisation der Analytischen Pho- togrammetrie beim Niederlandischen Kataster; Ir. C. Zeillemaker, Landmeetkundig Werk bij de bouw van de Metro te Rotterdam. Tijdschrift der Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij 1967-9 G. H. van Houweninge, De Brabantse Biesbosch (deel II); Ir. C. Staf, Nederland heeft meer bos nodig. 1967-10 II. Wiebing en D. van der Hey, Resultaten van grond verbetering; L. G. Toussaint en R. Wiebing, Onder- grondbekalking en beregening op hoge zandgrond. 1967-11 Dr. W. J. A. Groen, Milieuhygiënische problemen in Nederland; J. R. H. Scheele en de Weerd, Horizon tale bronbemaling. 1967-12 B. Schut, Natuurbehoud op Deelerwoud; Ir. M. Bol en Ir. P. H. M. Tromp, Nieuwe wegen bij oogst, verwer king en transport van rondhout. 1968-1 Ir. M. Bol en Ir. P. H. M. Tromp, Nieuwe wegen bij oogst, verwerking en transport van rondhout (vervolg); Ir. L. Touwen, Diepe drainage, toegepast op een op gespoten industrieterrein; B. Schut, School en ruilver kaveling; R. Wartena, Vier eeuwen bosbeheer in Gel derland. Vermessungstechnische Rundschau (West-Duitsland) 1968-3 G. Jung, Breithaupt Tachymetermesstisch; H. D. Mei- senheimer, Kreiselgerate auch in der Flurbereinigung?; G. Krauss, Das Deutsche Grundkartenwerk 1 5000; H. Krehl, Fachliche Dokumentation auf DIN A 6-Kar- tei. 1968-4 H. Glaser, Freies Trassieren im Gelande; H. D. Meisen- heimer, Kleine Kniffe zur Basislattenmessung.

(NGT) Geodesia | 1968 | | pagina 35