de rijksoverheid vraagt een landmeetkundige Landbouwhogeschool Wageningen N.L.F.-EXAMENS hts-er afd. landmeetkunde Aan het Laboratorium voor Landmeetkunde, Landbouwhogeschool Wage ningen, kan worden geplaatst De werkzaamheden bestaan in het assisteren bij de praktika en de weten schappelijke onderzoekingen. Verder in het uitwerken der meetgegevens. Minimum eis is het einddiploma van de kadastrale C.T.O.-cursus. Het diplo ma H.T.S., afdeling Landmeetkunde, alsmede ruime landmeetkundige en tekenkundige ervaring en belangstelling voor fotogrammetrie strekken tot aanbeveling. Sollicitaties te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van de Landbouwhogeschool, Salverdaplein 10 te Wageningen. 193 Geslaagd voor het N.L.F -examen landmeetkundig tekenaar 1968: Th. Coops, 's-Hertogenbosch; A. A. Gras, Zaandijk; J. M. Reerink, Leidschendam en R. Th. Rustwijk, Assen. Geslaagd voor het N L.F .-examen landmeetkundig rekenaar 1968: B. Everts, Amstelveen; W. K. Peekema, Amsterdam; Th. G. E. Pickhard, Amstelveen en A. A. M. Timmer, Tilburg. Geslaagd voor het N.L.F-examen landmeettechnicus 1968: C. Chr. v. Aalst, Eindhoven; J. Chr. v. Beek, Amster dam-Zuid; J. C. Bekkering, Katwijk aan Zee; H. Broek huizen, Assen; G. S. M. Gram, Moerkapelle; B. den Hartog, Meerkerk; M. G. J. Knols, Ruurlo; R. Len stra, Leeuwarden; A. Leyder Havenstroom, Leiden; J. de Looff, Spijkenisse; H. A. Th. M. Maes, Geleen; M. Th. Meuwissen, Geleen; L. R. A. van Moock, As sen; H. Nyeboer, Hardenberg; G. Ruys, Elburg; A. M. Sluis, Voorburg; J. Veenstra, Bergum; L. van der Weerd, Wezep en G. A. v. d. Woning, Roermond. voor de Rijkswaterstaat t.b.v. de Meetkundige Dienst te Delft die zal worden belast met: primaire en secundaire waterpassingen; peilschaal-verificatie, beoordeling, vereffening en berekening van waterpassingen; de administratie en de publicatie van gegevens betreffende de peilmerken van het N.A.P. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tot max. f1175,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vacaturenummer 8-4207/0998 zenden aan Bureau Personeelsvoor ziening en Bemiddeling van de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. AOW-premie voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclu sief 6% vakantieuitkering

(NGT) Geodesia | 1968 | | pagina 37