LEIDSCHE 6 ONDERWIJSINSTE LINGEN leiden, zijlsingel 125 LANDMEETKUNDIGE n ren, werd door de Meetkundige Dienst een helikopter ingeschakeld, welke wij met enige tijdsmarge ieder moment konden bestellen. Door een gunstige meetvolgorde te kiezen, konden wij de stations 380 en 390 onmiddel lijk na elkaar laten overzetten naar Schier monnikoog. De helikopter verplaatste na aankomst op Borkum, in een half uur beide ploegen naar Schiermonnikoog, alwaar reeds een landings- terreintje was uitgezocht (foto 4). Het meetschip kon intussen doormeten met drie stations en behoefde slechts 15 minuten te wachten alvorens ook station 420 weer aan het meetprogramma mee kon doen. Daar bij dergelijke metingen van regelmatige werktijden geen sprake meer is, mogen we tot slot wel zeggen, dat dank zij ieders enthou siasme en de medewerking van enige niet di rect bij het belang van Hi-Fix betrokken dien sten, de metingen binnen vier dagen afgerond konden worden. Literatuuropgave ongehuwd, 29 jaar met 6-jarige erva ring in binnen- en buitendienst in Zwitserland, Engels en Duits spre kend, zoekt een hem passende werk kring in binnen- of buitenland. Brieven aan: Adverteerder, p.a. Straatweg 160, Maarssen (n.ff ]rnen) yP^o°< r'ee"^ZenJ 242 Ir. H. Ph. van der Schaaf, Plaatsbepaling uit fase verschillen volgens het Decca-systeem. (Geodesia: le jaargang nr. 1.) G. Sonnenberg, Moderne Radio-Navigatiemiddelen. ('s-Gravenhage 1954, derde druk.) Th. Verstelle, Hydrografisch opnemen. (Hoofdstuk XII.) Ir. P. J. Griep en Ir. Hup, Beschouwingen over de nauwkeurigheid van de Decca Delta Chain (scriptie). Ir. H. Ph. v. d. Schaaf, Hi-Fix patronen. (Geodesia: 9e jaargang nr. 12.) e*3, eeve instellingen zonder wmstdoel erkend door de Inspectie van het Schriftelijk Onderwijs m.m.v.het ministerie van Onderwijs en Wetenschappen ®'s Avonds of in het weekeind een prospectus aanvragen? bel (01710) 318 44 li stuur mij zonder enige verplichting alle Mvll informatie over de cursus: mevr. mej. dhr. straat woonplaats 125 uitknippen of overnemen en in een envelop als brief verzenden of op een briefkaart

(NGT) Geodesia | 1968 | | pagina 14