Rayonbijeenkomst te Utrecht Op maandag 11 november 1968 zal te Utrecht een rayonbijeenkomst worden gehou den in de kantinezaal van de HTS voor de Bouwkunde, Vondellaan 2. Aanvang 20.00 uur. De heer N. Som, medewerker van de N.V. Grontmij, zal een lezing houden over: De landmeetkundige aspecten van enkele wegenprojecten in Lybië. Na de pauze zal een kleurenfilm over de aan leg van irrigatiewerken in Tunesië worden vertoond. Wij nodigen U hierbij gaarne uit. Ir. J. de Boer, NLF. W. Bloksma, NGL. De Onderlinge Waarborg Maatschappij DE AMBTENAREN-CENTRALE 257 1 1.000.000 (WAC) to the Sheet-Line System of the International Map of the World 1 1.000.000 (IMW); F. KramProposal of a Uniform Relief Representation on the World Aeronautical Chart-ICAO and on the International Map of the World on the Millionth Scale. Reihe II: Heft Nr. 22 F. Löschner, F. Hilger, U. Brettschneider, Geodetic De formation Measurements as performed and studied at the Olef Dam. Kadaster Verplaatst m.i.v. 14-8-'68 de adj. lmk. ambt. J. W. Visser van Leeuwarden naar Leeuwarden R; m.i.v. l-10-'68 de techn. ambtn. H. Potasse van Arnhem naar Utrecht en W. Flier van Utrecht naar Arnhem; de lmk. ambtn. H. Hofman van Utrecht R naar Zwolle en J. A. M. Olde Monnickhoff van Almelo naar Utrecht R en m.i.v. l-9-'68 J. Hulter van Zwolle naar Almelo; D. P. van Teerns van Leiden naar Middelburg; m.i.v. l-10-'68 F. Jansen van Breda R naar Leiden en M. Kroes van Middelburg naar Breda R; m.i.v. 16-9-'68 de lmk. ambt. A H. A. Olink van Arnhem R naar Arnhem. Ontslagen m.i.v. 16-8-'68 (gewijzigde datum) de adj. lmk. ambt. E. D. J. Kolkman, Apeldoorn C.T.O. en m.i.v. l-9-'68 de adj. lmk. ambtn. M. H. A. Bloem, Arnhem R en A. H. Kleiberg, Dordrecht. Benoemd m.i.v. 16-8-'68 tot techn. ambt. G. Pet, Roer mond; m.i.v. l-9-'68 tot lmk. ambt. C. A. Bakker, Alkmaar; Mevr. C. D. Verkaik-Burger, Rotterdam; K. Boer, Assen; E. Jongstra, Groningen en J. H. T. Curfs, Eindhoven R; tor techn. hfd. ambt. Ie kl. I. C. Zwartbol, Dordrecht; tot techn. ambt. A. Koelman, Assen; tot adj. techn. ambt. m.i.v. l-7-'68 D. A. Her mans, Amsterdam; m.i.v. 8-7-'68 E. Hadderingh, Gro ningen; m.i.v. 16-7-'68 P. J. M. G. Wilms, Roermond; m.i.v. l-8-'68 C. J. van Es, Middelburg en m.i.v. 15-8-'68 R. Midler, Roermond. Overleden op 18-8-'68 de lmk. ambt. A B. L Wolf, 's-Gravenhage R.D. en op l-9-'68 de adj. lmk. ambt. D. J. Paape, Breda R. Meetkundige Dienst Rijkswaterstaat Aangesteld m.i.v. l-8-'68 de tek. B I J. W. M. Her manie. Bevorderd m.i.v. l-5-'68 tot rek. o.a. F. J. Smits en m.i.v. l-6-'68 tot tek. B I. R J. Martheze en tot opz. D E. J. Spoelstra. Ontslagen m.i.v. l-7-'68 de tek. B III G. J. Kers. PBN A-examens Bij de onlangs gehouden PBNA-examens is geslaagd voor het diploma Hoger Landmeetkundige (deel I) de heer S. C. Hoos te Waddinxveen. li- mm van en uit het nal tegen de gevolgen van ziekte en ongeval biedt haar leden: een volstrekt onopzegbare polis; een vergoeding van een onbeperkt aantal huisartsvisites: 80% vergoeding van de apothekerskosten; een onbeperkt aantal ligdagenvergoeding in Ziekenhuis en Sanatorium; een verzekering, aangepast aan de minis teriële richtlijnen inzake de 5% Gratifica tieregeling; een coulante en soepele schaderegeling; een premiereductie van 50 voor de kin deren beneden de 18-jarige leeftijd. Op verzoek wordt U een uitvoerige prospectus toe gezonden. Ondergetekende verzoekt „De Ambtenaren Cen trale", Maliebaan 108. Utrecht, telef. (030) 1 95 46, inlichtingen te verstrekken over haar ziektekosten verzekering. Naam: Adres: Tel.nr Functie:

(NGT) Geodesia | 1968 | | pagina 29