jong tekenaar Provincie Utrecht Gemeente Apeldoorn landmeetkundig ambtenaar voor de tekenzaal 2 QUALIFIED SURVEYORS Bij de provinciale waterstaat van Utrecht kan worden geplaatst een voor het verrichten van landmeetkundig tekenwerk. Naast het werk op de tekenkamer bestaat de mogelijkheid ook in de buitendienst werkzaam te zijn. Het bezit van het diploma C.T.O. of gelijkwaardig diploma is vereist. Aanstelling kan geschieden in de rang van opzichter (max. 12.324,—). Regeling voor verplaatsingskosten, ziektekosten, studiekosten en diplomatoelage, 6% vakantietoeslag; de premie AOW/AWW komt voor rekening van de provincie. Schriftelijke sollicitaties met volledige inlichtingen binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad te richten aan de directeur-hoofdingenieur van de provinciale waterstaat van Utrecht, Achter St. Pieter 25 te Utrecht. Op de enveloppe vermelden P 9. 258 Bij de afdeling Landmeten van de dienst der Gemeentewerken kan worden geplaatst een Aanstelling zal, afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring geschieden in de rang van Tekenaar C Tekenaar B Cartograaf Cartograaf 1e kl 770,tot 941,per mnd. „855,tot 1055,per mnd „770,tot 1055,per mnd. „970,tot „1175,per mnd. De premie A.O.W./A.W.W. komt voor rekening van de gemeente. De vakantietoelage bedraagt 6%. Het verplaatsingskostenbesluit, de premie spaarregeling, de studiekostenregeling etc. zijn van toepassing. De gemeente is aangesloten bij het I.Z.A. Gelderland. Sollicitaties onder no. 837 te richten aan de direc teur van de Centrale Personeelsdienst, Nieuw- straat 53 te Apeldoorn. American Concern established in Liberia (West Africa) has opening for who can do general mine surveying work. Applicants must have their degree as sur veyor and at least some years general practice. Good knowledge of the English language is essential. Attractive salary in US-dollars, which will be increased after one year satisfactory work. Free house with all general benefits for family will be available after 34 months. The contract will be for a period of two years with 3 months fully-paid leave. Applications-letters with full details to: Wm H. Müller Co. N.V., Mining Department, P.O. Box 350, The Hague.

(NGT) Geodesia | 1968 | | pagina 30