een ervaren tekenaar Bij de dienst ruimtelijke ordening en verkeer kan op de tekenkamer van de landmeetkundige afdeling worden geplaatst. Vereist: diploma Mulo diploma C.T.O. en landmeet kundig tekenaar N.L.F. of daaraan gelijkwaardige op leiding. Ervaring in landmeetkundig rekenen strekt tot aanbeve ling. Salaris naar gelang ervaring en be kwaamheid, variërend van minimaal 855,per maand tot maximaal 1175,per maand, te vermeerderen met de voor het overheidspersoneel in het vooruitzicht gestelde salaris verhoging. De premie A.O.W. komt ten laste van de gemeente. Sollicitaties binnen 8 dagen na het verschijnen van deze oproep, onder vermelding van nr. 69.1, te richten aan de direkteur van personeelszaken, Stadhuisplein 1, Eindhoven. 26 and mapping; W. A. White, Reciprocity of require ments; S. D. Hicks, Sea level a changing reference in surveying and mapping; H. Barker Jr., Precision and accuracy in surveying; C. Montgomery, Survey of electronic computer uses. September 1968 R. A. Woodson, New technique for high precision lineal surveys; P. D. Thomas, Problems in positioning of hydrographic and geophysical surveys; W. L. Griffin, B. G. Jones, J. M. Mc. Alinden, Establishing tidal datum lines for sea boundaries; D. W. Stipp, Trigonometric construction staking (Trigstak); R. Ferens, Design of page-size maps and illustrations; J. Lancaster, Unique requirements of the visual aeronautical chart user; D. C. O'Connor, Some meteorological factors affecting the accuracy of barometric altimetry. Kadaster Benoemd m.i.v. l-4-'68 tot bureauchef A H. F. J. Wil- lemsen, Maastricht; tot bureauchef C G. F. P. Palm- koeck, Middelburg R; tot techn. ambt. m.i.v. l-8-'68 A. C. Schram, 's-Hertogenbosch; m.i.v. l-9-'68 F. Kolk man, Leeuwarden R; H. Schepers, Arnhem; J. Stienstra, Leeuwarden R en J. FL A. Vreeswijk, Breda R; tot adj. techn. ambt. m.i.v. l-8-'68 T. W. Eusterbrock, As sen; m.i.v. 2-9-'68 J. B. Urbanus, 's-Gravenhage; tot lmk. ambt. m.i.v. 1-11 -'68 G. Arends, Groningen; W. Hamer, Almelo R; H. Hoving, Assen; E. B. Mastwijk, Utrecht; G. B. A. Nijmeijer, Almelo R; W. A. Penders, Nijmegen; J. Veenstra, Leeuwarden; F. H. Willems, Roermond. Ontslagen m.i.v. 1-1 -'69 de lmk. ambt. A Mej. L. A. Gelijns, Leiden; de lmk. ambt. Mevr. J. Nieuwendijk- Roose, Eindhoven; m.i.v. l-12-'68 de lmk. ambt. H. A. P. M. Pont, Utrecht R. Verplaatst m.i.v. 16-11-'68 de lmk. ambtn. E. Jongstra van Groningen naar Assen R; Mevr. M. W. M. Tettero- Smids van Utrecht naar Groningen en A. J. Mos van Apeldoorn C.T.O. naar Haarlem; de adj. lmk. ambtn. A. J. M. Deynen van 's-Hertogenbosch naar Arnhem R; J. Warringa van Eindhoven naar Zwolle; T. Vink van Breda naar Breda R en T. J. M. van der Hijden van Maastricht naar Eindhoven; m.i.v. 1-12-'68 de techn. ambt. C. H. Koper van Rotterdam naar 's-Gra- venhage R.D.M. Overleden op 30-10-'68 de bureauchef B J. H. Otte, Roermond. Landmeetkundige afdeling Gemeentewerken Schiedam Bevorderd m.i.v. l-l-'69 tot techn.hfd.ambt. A T. N. Verweij; tot hfd.tek. G. J. Slootweg.

(NGT) Geodesia | 1969 | | pagina 26