-*fl RAYONBIJEENKOMST ZEELAND Op 6 mei 1969 wordt een rayonbijeenkomst NLF-NGL georganiseerd in het Landbouw centrum te Goes. Aanvang 's morgens 9.30 uur, De heren R. Boot en H. J. Oosting zullen spreken over: De landmeetkundige problemen bij land- en zeeboringen naar aardolie en aardgas en een algemene inleiding over: De werkzaamheden van de N.A.M. 's Middags om 14.00 uur zal drs. H. H. Vogel een voordracht houden over: De ruimtelijke ordening van Zeeland tot het jaar 2000. In de pauze is er gelegenheid tot het bezichti gen van een tentoonstelling van landmeetkun dige instrumenten van de firma Ahrend. De bijeenkomst zal om ongeveer 16.30 uur beëindigd zijn. Belangstellenden van buiten Zeeland wordt verzocht zich aan te melden bij de heer W. G. van Diike, telef. (01180) 5051 of bij de heer L. Heijboer, telef. (01180) 4855. De rayoncommissie Zeeland K. Koet Ing. verlaat de redactie In de redactievergadering van 15 maart j.l. nam de heer K. Koet Ing. afscheid van de redactie, na vier jaar hiervan deel te hebben uitgemaakt. Vanaf deze plaats danken wij hem voor het vele werk wat hij voor Geodesia heeft verzet. Hij was een zeer actief en prettig redac tielid en wij betreuren het dat hij thans ons heeft verlaten. Aan de andere kant kunnen wij begrip voor zijn standpunt, dat na vier jaar een ander de wacht maar eens moet overnemen, opbrengen. Nogmaals onze hartelijke dank. Als zijn opvolger is aangewezen door de Ver eniging Meetkundige Dienst Rijkswaterstaat de heer A. D. Baars, Dr. Augustijnlaan 61 te Rijswijk (Z.H.); telefoon (070) 999688 (huis) en (01730) 20980 tst. 26. De Heer Baars is verbonden aan de afdeling fotogrammetrie van de Meetkundige Dienst Rijkswaterstaat te Delft. Wij hopen in hem een even actief en toegewijd redactielid gevonden te hebben als de heer Koet en verwachten dat mede door zijn in breng het hoofdstuk fotogrammetrie in ons tijdschrift meer aan de orde zal komen dan tot dusver het geval was. REDACTIE Betaling abonnementsgelden Wij verzoeken hen die hun abonnementsgeld voor 1969 nog niet hebben overgemaakt, dit thans zo spoedig mogelijk te doen. U bespaart er de penningmeester veel werk mee. 18,50 (binnenland), 20,(buitenland), studenten 12,en voor toezending per luchtpost 15,extra. Storting kan als volgt geschieden. Op giroreke ning 22 31 50 t.n.v. de penningmeester van het NGL te Vught of op de bankrekening van het NGL bij de Algemene Bank Nederland N.V., bijkantoor Surinameplein te Amsterdam. RECTIFICATIE In het maartnummer zijn enkele onjuistheden geslopen in het artikel De landmeetkundige aspecten van het „Bantry Bay Project in Ier land (I). Op hlz. 47 regel 14 van onderen dient in plaats van: 80, gelezen te worden: 8 a 10. De op blz. 52 (kolom 2, regel 5 en 6 van onderen) bedoelde „staat van waarneming" is in dit nummer afgedrukt. Redactie 79

(NGT) Geodesia | 1969 | | pagina 15