82 österreichische Zeitschrift fiir Vermessungswesen (Oostenrijk) 1968-3 Bernhard, Über spezielle Testanordnungen bei der Prüfung von Stereoauswertegeraten; K. Killian, Vor- schlage zur raumlichen Aerotriangulation; J. Kovarik, Gedanken zur numerischen Lösung der gegenseitigen Orientierung in Analoggeraten; P. Leeb, Ober raum- liche Transformationen; H. Scbmid und A. Stickier, Über die Genauigkeit der Passpunktmessung für die graphische photogrammetrische Auswertung von Kar- ten und Planen; P. Waldhausl, Ein dynamisches Prüf- verfahren für Kartiergerate. 1968-4 K. Rinner, Tellurometermessungen im österreichischen Netz I. Ordnung; F. Halwax, Das Arbeiten mit der „Programma 101"; P. Meissl, Überbestimmte Punkt- transformationen nach dem Prinzip der kleinsten maxi- malen Klaffung; Krötzl, Erste Messungen mit dem Mekometer III an Staumauern. 1968-5 F. Ackerl, Photogrammetrie mit Infrarot- und Far- benemulsionen; H. Foramitti, Die praktische Auswir- kung des Neigungsrechners zum Terragraphen von C. Zeiss in der Denkmalvermessung; K. Rinner, Tel lurometermessungen im österreichischen Netz I. Ord nung (Schluss). Stedebouw en volkshuisvesting nr. 2 februari 1968 De oude woningvoorraad buiten de krotten; Ir. P. Kessler, Prognoseren als denkvorm een organische benadering van onze greep op de toekomst (II); Ir. C. H. Crooten, Wat ontbreekt aan onze steden?; Verslag en opgaven van het examen middelbaar planologisch onderzoeker 1967. nr. 3 maart 1968 Prof. dr. ir. F. M. Maas, Veranderingen in beeld en functie van ons landschap; Ir. A. Coops, De Natuur- en bosgebieden; Ir. J. Pilon, Het water en de land bouwgebieden; Drs. W. F. H. Smeenk, Verhuizen in Nederland I; nr. 4 april 1968 Mr. H. J. A. Schaap, Denemarken en de ruimtelijke problematiek rond Kopenhagen; Mr. H. J. A. Schaap, Engeland: Londen en de „South East"; Dr. N. C Schouten, Enkele hoofdlijnen van het ruimtelijk beleid in Frankrijk; Ir. A. de Gier, Het bestemmingsplan voor de Amsterdamse Bethaniënbuurt. nr. 5 mei 1968 C. Hanekroot, Utrecht Het plan Overvecht; W. A. H. W. M. lanssen, Utrecht Woningbouw in Over vecht; Ir. C. Resing, Utrecht Stadsverwarming; Dr. Ir. van de Waal, Voorbereidingen voor Groot- Purmerend. Mr. H. A. Schaap, Enkele ontwikkelingen in West-Duitsland; Drs. W. F. H. Smeenk, Verhuizen in Nederland II. nr. 6 juni 1968 Ir. M. de Vink, Het groeiproces van het streekplan Midden-Zeeland 1968; Drs. H. H. Vogel, Streekplan Midden-Zeeland: Perspectieven van een veranderend gebied, Het onderzoek; Dr. ir. W. H. Ubbink, De vormgeving van het ontwerp streekplan Midden-Zee land; Drs. G. E. Engberts, Schets van de waarde van snelle informatie bij het opstellen van structuurplannen voor gemeenten e.d.; Mr. G. Baas en H. Borgman ing., Woningwetbouw in Amsterdam-Bijlmermeer en -Molen- wijk en de „voorschriften en wenken 1965"; Drs. A. P. van Engelen, Verhuizen in Nederland III. nr. 7/8 juli-augustus 1968 Ir. J. C. H. Drost, Structuurschets voor de agglome ratie Eindhoven; Mr. Chr. A. de Ruvter-de Zeeuw, Ontsiering en vervuiling van het landschap; Dr. ir. A. Heimans, Loopafstanden en structuur van woonbuur ten: Dr. A. Launspach, Opmerkingen over de Ruim telijke Organisatie van het Stadsgewest; Ir. N. A. de Boer, Bandstad in de randstad?; Mr. M. G. de Bruin, Vingerstad en railvervoer. nr. 9 september 1968 Dr. G. A. Hoekveld, Onze ruimtelijke orde een urbane orde?; Drs. A. N. Witter, Hoogbouw Laagbouw Woningnood: Drs. Th. M. G. Guff ens, Drs. N. J. M. Melissen en Drs. J. B. Scholten, Migratie en wijzigingen in de samenstelling van buurten, resultaten van een onderzoek in enkele woningcomplexen in 's-Hertogen- bosch. nr. 10 oktober 1968 Drs. J. Koot, De notie van model; Drs. C. L. Luyten en V. A. M. VerberkDe verzorgingsstructuur in het Benelux-Middengebied; Drs. L. Tas, Hoogbouw: Ont wikkeling en geografische spreiding sinds 1962. Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde, nr. 2 april 1968 Ir. J. C. de Munck, Opstelling voor het ijken van de modulatiefrequentie van elektronische afstandmeters in het veld; Ir. C. de Munck, Berekening van tempera tuur, luchtdruk of andere metereologische waarden door interpolatie tussen gegevens van weerstations van het KNMI; Rapporten, ingediend voor het twaalfde internationale congres te Londen, 1968. nr. 3 juni 1968 Prof. ir. G. F. Witt, De wenselijkheid van een centrale leidingenregistratie; Ir. R. Rienks, De problemen waarvoor de gemeentelijke landmeter zich gesteld ziet; Ir. H. L. van Gent, Automation in Geodesy. nr. 4 augustus 1968 Prof. ir. G. J. Bruins, Het nieuwe geodetische referen tiesysteem 1967; G. Oostenrijk, Het nieuwe meerpunts nrecisie-waterpas „De Nivelmatic"; Ir. B. G. K. Krijger, Enkele kanttekeningen bij „Automation in Geodesy"; Samenvatting van de causerie: „De verstedelijking en ons kaartmateriaal" en het verslag van de forumdiscus sie, beide gehouden tijdens de gecombineerde vergade ring van de Vereniging van Directeuren van Gemeente werken en de Nederlandse Landmeetkundige Fede ratie op 29 maart 1968 te Utrecht. Tijdschrift van de Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij nr. 2 1968 Ir. P. H. M. Tromp, Aanleg, regeneratie en onderhoud van heidevelden en tuinen; Mr. J. Witsen, De gedaan-

(NGT) Geodesia | 1969 | | pagina 18