3,00 3,00 3,00 3,00 3,00 3,00 3,00 3,00 3,00 3,00 3,00 3,00 3,00 3,00 96 Artikel 4 1. Voor het stellen van een aantekening bij een overschrijving of inschrijving, niet zijnde een aantekening van een ge hele of gedeeltelijke doorhaling, is ver schuldigd 2. Voor de doorhaling van een aanteke ning of een inschrijving van rechten in het algemeen register dienende voor de teboekstelling van schepen en luchtvaar tuigen is verschuldigd Artikel 5 1. Verschuldigd is voor het verlenen van inzage van: a. het dagregister: per post b. het register van inschrijving: per ingeschreven stuk c. het register van overschrijving: per overgeschreven stuk d. een borderel van inschrijving, een ak te inhoudende toestemming of machti ging tot doorhaling van een hypothe caire inschrijving, stukken betreffende aantekeningen in het register van inschrij ving en overschrijving, appartements tekeningen en andere losse tekeningen: per stuk en per tekening, ongeacht het aantal bladen, waaruit deze bestaat e. het algemeen register dienende voor de teboekstelling van schepen: per kaart of per negatieve mededeling.. het algemeen register dienende voor de teboekstelling van luchtvaartuigen: per kaart of per negatieve mededeling. g. het algemeen register: per vak of per negatieve mededeling h. het register houdende verwijzing van de perceelnummers naar de inschrijvingen en beslagen: per perceel percelen met dezelfde te naamstelling voor één perceel gerekend. i. het losbladig register van zakelijke rechten: per perceel of per negatieve mededeling percelen met dezelfde tenaamstelling voor één perceel gerekend j. de algemene naamwijzer op kaart systeem: per kaart of per negatieve mededeling. k. het register, houdende verwijzing van de perceelnummers naar de plans en naar de artikelen van de perceelsgewijze ka dastrale legger, waarop zij voorkomen: per perceel percelen met dezelfde te naamstelling voor één perceel gerekend de kadastrale legger: per artikel of per negatieve mededeling m. het netteplan: per netteplan, daaronder begrepen de hulpkaarten die in de plaats treden van dit plan 2. Voor het mondeling verstrekken van inlichtingen uit de in het vorige lid ge noemde stukken is het recht van inzage verschuldigd, met dien verstande dat, in geval deze inlichtingen telefonisch wor den verstrekt, bovendien per gesprek is verschuldigd 5,00 5,00 3. Voor het gebruiken van registers of kaartsystemen, plans, hulpkaarten en ap partementstekeningen, waarvan raadple ging alleen nodig is ter opsporing van de registers of plans die voor het ver lenen van inzage aan de aanvrager moe ten worden voorgelegd, is geen recht wegens inzage verschuldigd. 4. Geen recht van inzage is verschul digd ingeval de inzage terstond wordt gevolgd door een aanvraag tot afgifte van schriftelijke bescheiden betreffende het onderwerp van de inzage. Artikel 6 1. Verschuldigd is voor de afgifte van: a. een afschrift van een post uit het dagregister 5,00 b. een ten kantore vervaardigde mecha nische reproduktie van een stuk een be drag gelijk aan het recht voor inzage, vermeerderd per dm2 van de reproduktie met 0,15 c. een getuigschrift van hypothecaire inschrijvingen en overschrijvingen van beslagen 5,00 vermeerderd: per gevraagd perceel, appartement, schip of luchtvaartuig met 0,50 per vermelde inschrijving of overschrij ving met 3,00 d. een bewijs van doorhaling van een hypothecaire inschrijving of van een overschrijving van een beslag5,00 e. een schriftelijke opgaaf van over schrijvingen, uitgezonderd die van be slagen 5,00 vermeerderd per gevraagd perceel, appartement, schip of luchtvaartuig met0,50 per vermelde overschrijving zijnde echter voor de door de aanvrager als be kend opgegeven overschrijvingen geen recht verschuldigd met 3,00 een opgaaf van niet doorgehaalde hy pothecaire inschrijvingen en overschrij vingen van beslagen of een verklaring dat geen hypothecaire inschrijving of overschrijving van een beslag open staat 5,00 vermeerderd: per gevraagd perceel, appartement, schip of luchtvaartuig met0,50 per vermelde inschrijving, overschrijving of aantekening zijnde echter voor de door de aanvrager als bekend opgegeven inschrijvingen, overschrijvingen of aan tekeningen geen recht verschuldigd met 3,00 g. een uittreksel uit een artikel van de kadastrale legger 5,00 vermeerderd: per vermeld perceel of appartement met 0,50 en per vermeld nummer, waaronder op het uittreksel voorkomende percelen vroeger bekend waren of later bekend zijn geworden, met 1,00 h. een uittreksel uit een artikel van de kadastrale legger met opgaaf of verkla ring als bedoeld onder letter welke be trekking heeft op de op het uittreksel voorkomende percelen of appartementen:

(NGT) Geodesia | 1969 | | pagina 12