Artikel II 98 Artikel 9 1. Verschuldigd is wegens het verlenen van inzage van: a. de plans: per minuutplan met bijblad en per ver zamelkaart f 3,00 b. de hulpkaarten: per hulpkaart 3,00 2. Voor het mondeling verstrekken van inlichtingen uit de in het vorige lid genoemde stukken is het recht wegens het verlenen van inzage verschuldigd. Artikel 10 1. Verschuldigd is wegens verrichtingen: a. te velde: van een ingenieur, per uur 30,00 van een technisch ambtenaar, per uur 20,00 van een landmeetkundig ambtenaar, per uur 15,00 van een landmeetassistent, per uur10,00 b. ten kantore: van een ingenieur, per uur 25,00 van een technisch ambtenaar, per uur 15,,00 van een andere ambtenaar, per uur 12,50 2. De tijd, besteed aan de reis naar en van de plaats waar de werkzaamheden worden verricht, wordt niet in rekening gebracht, noch de tijd besteed aan de middagmaaltijd. 3. Gedeelten van een uur worden voor een vol uur gerekend. Artikel 11 Voor het vervaardigen van een kaart, waarop de ver vallen perceelstoestand wordt aangegeven, is ver schuldigd het recht genoemd in artikel 10, eerste lid, letter b, vermeerderd met het recht genoemd in arti kel 9, eerste lid, letter b. Artikel 12 1. De bijwerking van de kadastrale plans die onder de gemeentebesturen berusten, geschiedt kosteloos. 2. Voor het vervaardigen van gehele of gedeeltelijke kopieën van hulpkaarten, nodig voor de bijwerking van plans die door de gemeentebesturen worden ge houden of van plans die voor de heffing van omsla gen en andere belastingen door de waterschappen, veenschappen en veenpolders worden gehouden, is verschuldigd 12,50 voor elk daaraan besteed uur, waarbij gedeelten van een uur voor een vol uur worden gerekend. 3. Op het vervaardigen van kopieën van hulpkaarten en de bijwerking van de plans, als bedoeld zijn in het vorige lid, is het bepaalde in artikel 7, vierde lid, en artikel 8. derde lid, van overeenkomstige toepassing. AFDELING 3 Verrichtingen door de bijhoudingsdienst van de Rijksdriehoeksmeting Artikel 13 Voor het verstrekken van een opgaaf van rechthoekige coördinaten is ver schuldigd per punt, daaronder begrepen de aan metingen of de afbeelding van het punt 0,50 AFDELING 4 Verrichtingen door het centraal teken- en opleidings bureau van het kadaster Artikel 14 Voor het door middel van de coördinatograaf aanleg gen van een plan is verschuldigd voor elk daaraan besteed uur 12,50, waarbij gedeelten van een uur voor een vol uur worden gerekend. AFDELING 5 Verrichtingen door de fotogrammetrische dienst van het kadaster Artikel 15 1. Verschuldigd is voor het vervaardi gen van: a. een reproduktie: op documentpapier per dm2 0,15 met een minimum per reproduktie van6, op halftoonpapierper dm-' o'35 met een minimum per reproduktie van.. 10, °P film per dm2 0,70 met een minimum per reproduktie van.. 25, op graveerfolie met hooggevoelige laag Pet dm2 1,40 met een minimum per reproduktie van.. 55,— b. een reproduktie in de vorm van licht druk: op papier van 110 gram/m2 of van 210 gram/m2 per dm2 0,10 op transparant papierper dm2 0,15 met voor beide soorten lichtdrukken een minimum per lichtdruk van 3,50 c. een reproduktie van een origineel op transparante drager: op gewapend papier, form. 100 X 70 cm 115,00 op transparante folieper dm2 0,70 met een minimum per reproduktie van.. f 25, op diazograveerfolieper dm2 1, met een minimum per reproduktie van. 30, 2. Worden reprodukties vervaardigd van een kadas traal stuk, dan is behoudens het recht vermeld in het vorige lid, verschuldigd een recht van 3,onge acht het aantal reprodukties. 3. Van een gedeelte van een filmplan wordt geen reproduktie verstrekt in de vorm van een lichtdruk. 4. Indien een kaart moet worden samengesteld uit verschillende reprodukties, is voor uitknippen, aan elkaar plakken en bijwerken voor elk daaraan besteed uur verschuldigd f 12,50, waarbij gedeelten van een uur voor een vol uur worden gerekend. 5. Indien voor het vervaardigen van een reproduktie eerst een negatieve reproduktie moet worden gemaakt, wordt deze eveneens in rekening gebracht. 6. Bij de vaststelling van de oppervlakte van een reproduktie wordt een gedeelte van een dm2 gerekend voor een hele. werking met ingang van 1. Dit besluit treedt 1 januari 1969. 2. Het bij dit besluit vervangen Hoofdstuk blijft van toepassing ten aanzien van verrichtingen die voor 1 januari 1969 zijn aangevraagd.

(NGT) Geodesia | 1969 | | pagina 14