Diner-dansant Vrijdagsavonds 19 september wordt in de con certzaal van Musis Sacrum een diner-dansant voor de deelnemende dames en heren aange richt, waar ook voor hen die niet dansen, volop gelegenheid tot ontspanning en onderling con tact zal zijn. Om het 10-jarig bestaan van het N.G.L. en het lustrumcongres enige luister bij te zetten zal tijdens en na het diner optreden de folkloregroep „De Speelluden". Tentoonstelling De tentoonstelling biedt weer veel nieuws en de grote tentoonstellingszaal van Musis Sa crum blijkt te klein te zijn voor de vele aan gevraagde stands. Er moest een selectie wor den toegepast. De tentoonstelling is op 19 september geopend van 9.0019.00 uur en op 20 september van 9.00—15.00 uur. Deelname en kosten Voor leden van de bij het N.G.L. en de N.L.F. aangesloten verenigingen en voor vrije abon nees op Geodesia is de deelname aan het con gres kosteloos. Voor anderen bedragen de deelnamekosten 5. Alleen op 19 september bestaat gelegenheid deel te nemen aan een gemeenschappelijke lunch. De kosten hiervan bedragen voor leden van de bij het N.G.L. en de N.L.F. aangesloten verenigingen en voor vrije abonnees op Geo desia 4.en voor anderen 6. De kosten voor deelname aan het damespro gramma (inlcusief de lunch, de thee en de koffie) bedragen voor de dames van de leden van de bij het N.G.L. aangesloten verenigingen en van vrije abonnees op Geodesia 4. Deelname aan het diner-dansant kost voor de leden van de bij het N.G.L. aangesloten vereni gingen en hun dames 10.en voor vrije abonnees op Geodesia en hun dames 15. De toegang tot de tentoonstelling is kosteloos. Reiskosten Voor leden van de bij het N.G.L. aangesloten verenigingen en vrije abonnees op Geodesia worden de reiskosten boven 15,vergoed, mits gebruik wordt gemaakt van de goed koopste reisgelegenheid en tot maximaal de prijs van een retour voor hen die een dag ko men en van twee enkele reizen voor hen die twee dagen komen. Aanmelding De aanmelding dient voor leden van bij het N.G.L. aangesloten verenigingen en vrije abonnees op Geodesia te geschieden door mid del van bijgevoegde aanmeldingskaart. Anderen dienen een aanmeldingskaart aan te vragen bij de heer B. H. W. Benda, Symfonie straat 238 te Nijmegentel. (08800) 70929. Leden van de bij de N.L.F. aangesloten ver enigingen kunnen zich desgewenst opgeven bij de heer Ir. D. van der Wulp, Betje Wolffstraat 65 te Zwolle, door middel van een briefkaart onder vermelding of men aan de lunch wenst deel te nemen. Tegelijk met de aangifte dienen de verschuldig de kosten te worden overgemaakt op postreke ning 1110563 t.n.v. de penningmeester van de congrescommissie van de Stichting Nederlands Genootschap voor Landmeetkunde te Eist (GM.); Op één kaart en voor één lidmaatschap of abonnement kan slechts één aanmelding met één dame plaats vinden. Meerdere aanmel- dingskaarten kunnen bij de heer B. H. W. Benda voornoemd worden aangevraagd. De aanmeldingskaarten dienen duidelijk en volledig te worden ingevuld en als brief te worden gefrankeerd. In verband met de vele administratieve werk zaamheden verzoeken wij u dringend uw aan gifte zo spoedig mogelijk en in ieder geval voor 1 september 1969 in te zenden en de kosten gelijktijdig te betalen. Logies Voor logies van 19 op 20 september kan bemid deling worden verleend. Gelijktijdig met het congres vindt de herdenking van de slag om Arnhem plaats, zodat de reservering via V.V.V. mogelijk moeilijkheden oplevert. In ieder geval dient uw aanvrage om logies uiter lijk 15 augustus in ons bezit te zijn. De kosten voor een tweepersoonskamer zijn inclusief on geveer 25,voor een eenpersoonskamer ongeveer 13, Het volledige programma (tevens bewijs van toegang) van congres en tentoonstelling wordt omstreeks 10 sept. aan alle deelnemers toege zonden. De congrescommissie: E. Schrikkema, Ing., voorzitter B. H. W. Benda, secretaris H. A. M. Tijsmans, penningmeester 122

(NGT) Geodesia | 1969 | | pagina 18