Kadaster Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat 128 mann, Zur Ermittlung von Grundstiickswerten (23. Folge); G. Schlegtendal, Reform der Bodenordnung. 1969-1 G. Krauss, Die Topographische Karte 1 25000; W. BeckDie Topographische Karte 1 50000; G. Appelt, Die Topographische Karte 1 100000; H. Knorr, Die Topographische Übersichtskarte 1 200000. 1969-2 W. Fischer, Die Korrelation von Distomat-Messungen; G. Strasser, Der Infrarot-Distanzmesser Wild Distomat DI 10; H. Leitz, Zwei elektronische Tachymeter von Zeiss; H. Richter und H. Wendt, Das neue elektroop- tische Streckenmessgerat EOK 2000 aus Jena; Telluro- meter (U.K.) Ltd., The Tellurometer Model MA 100, Electro-optical Distance Measuring Instrument. Bulletin Trimestriel de la Société Beige de Photogranimétrie (België) No. 93 Septembre 1968 P. L. Baetslé, Le XI. Congres international de Photo- grammétrie, Lausanne 1968. Généralités et questions administratives. Bibliographic; G. Ervynck, Notions sur l'emploi des ordinateurs. Le langage Fortran. Bayerischen Kommission fiir die Internationale Erdmessung Heft Nr. 24 M. Minus, E. Mittermayer, Ein Verfahren zur Platten- reduktion und Satellitentriangulation. Der Vermessungsingenieur (West-Duitsland) 1969-1 K. Kroger, Vermessungstechnische Bauwerkskontrolle; W. Riemann, Zur Entwicklungsgeschichte des Zeiss- schen Steckzapfens; H.-G. Neumann, Wie verkehre ich mit einem Computer? (Fortsetzung); D. Ebenfeld, Verschiedene Übergange am zweiteiligen Korbbogen; J. Heyink, Halbgraphische Ermittlung von Schnitt- punkten einer neuen Strassengrenze mit den aufstossen- den alten Grundstücksgrenzen (Schluss). Verplaatst m.i.v. 1-5-1969 de adj. lmk. ambtn. P. C. van Beek van Utrecht naar Rotterdam; G. Doctor van Breda naar Rotterdam; L. K. Gangelhof van Middel burg naar 's-Gravenhage RD; A. H. Hoekstra van Assen R naar Leeuwarden R; A. Huizinga van Leeu warden naar Groningen; J. van der Leij van Assen R naar Leeuwarden R; Mej. P. A. M. van der Linden van Eindhoven R naar Roermond R; W. Loof van Arnhem naar Assen R; J. A. M. Rens van Breda naar Breda R; F. W. van Rhijn van Breda naar Breda R; T. L. Rutten van Middelburg naar Eindhoven R; G. H. M. van Schijndel van Breda naar Eindhoven R; Mej. A. M. H. Stanneveld van Assen naar Groningen; W. M. Visser van Utrecht naar Leeuwarden; Mej. H. H. Vos van Assen naar Assen R; Mej. C. T. Weistra van Leeuwarden naar Groningen; J. R. Ananias van Arnhem naar Assen R; J. Barneveld van Zwolle naar Zwolle R; J. W. de Boer van Amsterdam naar Alk maar; F. L. Bosch van Maastricht naar Roermond R; J. M. H. Breuls van Breda naar Roermond; J. M. Daernen van Middelburg naar Roermond R; A. H. M. Hillen van Arnhem naar Roermond; Mevr. J. B. van Hoff-Groeneveld van Leiden naar Rotterdam; J. G. M. van der Horst van Breda R naar Rotterdam; T. A. L. van Iersel van Eindhoven naar Eindhoven R; R. Koster van Eindhoven naar Eindhoven R; C. C. van der Mark van Middelburg naar Rotterdam; J. L. Toet van Apeldoorn CTO naar Amsterdam; T. Vink van Breda R naar Utrecht R; J. Warringa van Zwolle naar Zwolle R; L. van der Weerd van Zwolle naar Zwolle R; de lmk. ambtn. W. J. M. Lauxtermann van Eindhoven naar Eindhoven R; J. M. Rook van Assen naar Assen R; J. L. Scheffer van Leeuwarden naar Leeuwarden R; m.i.v. 1-9-1969 de adj. lmk. ambt. J. J. Hooghiemstra van Arnhem naar Leeuwarden; m.i.v. 1-6-1969 de adj. lmk. ambt. W. H. J. M. Theunissen van Arnhem naar Roermond; de lmk. ambt. J. J. F. Klarenbeek van Almelo R naar Dordrecht R; m.i.v. 1-7-1969 de lmk. ambtn. J. G. Kerssen van Apeldoorn CTO naar Zutphen en T. J. Rijks van Apeldoorn CTO naar Almelo; de adj. lmk. ambtn. G. H. Linssen van Apeldoorn CTO naar Eindhoven R en Mej. G. J. W. Schreurs van Apeldoorn CTO naar Amsterdam. Benoemd m.i.v. 1-2-1969 tot techn. ambt. le kl. C. Verwoert, 's-Hertogenbosch; m.i.v. 1-4-1969 tot lmk. ambt. A J. van den Bosch, 's-Gravenhage FD; m.i.v. 1-5-1969 tot lmk. ambt. L. H. Kuhnert, Arnhem R; K. Kuiper, Leeuwarden R; H. H. Smoes, Zwolle R; H. Speerstra, Zwolle R; B. A. Stubbe, Assen R. Eervol ontslagen m.i.v. 1-8-1969 de lmk. ambt. A B. van der Linden, Utrecht. Aangesteld op arbeidsovereenkomst: m.i.v. 1-3-1969 de opzichter D T. J. P. Collé. Bevorderd: m.i.v. 1-4-1969 tot tek. B IT T. A. De Graaf; tot landmeetk. hfd. ambt. A S. C. Hoos; tot lmk. ambt. C J. van Dijk. Ontslag verleend: m.i.v. 20-2-1969 aan de tek. B III A. H. Hazen; m.i.v. 1-4-1969 aan de tek. B III B. Pijl; m.i.v. 1-5-1969 aan de tek. B I F. A. M. Noldus, aan de tek. B I J. M. Reerink, aan de tek. B I J. J. den Engelsman. Landmeetkundige afdeling Dienst Openbare Werken en Stadsontwikkeling Dordrecht In dienst getreden m.i.v. 1-4-1969 de techn. ambt. C. W. Tekenbroek en m.i.v. 1-5-1969 de tek. A le kl. J. Kaptein.

(NGT) Geodesia | 1969 | | pagina 24