C7\ Ahrend EEN VERTEGENWOORDIGER jecten is dan ook een evenwichtige belangen afweging noodzakelijk. Het samenspel met de andere betrokken ministers, departementen en provinciale besturen voor de aanpak van kwetsbare, landschappelijk waardevolle agra rische gebieden, van agrarische gebieden met sterke, overwegend niet agrarische claims van overwegend agrarische gebieden met eenzij dige structuur, wettigt de verwachting van de minister van Landbouw en Visserij, dat steeds aanvaardbare oplossingen zullen worden ge vonden. Ook het optreden van de Stichting Beheer Landbouwgronden is belangrijk verruimd, nu het daarbij niet alleen meer gaat om activi teiten op specifiek landbouwkundig terrein, maar ook om aankopen en tijdelijk beheren van grond voor geheel andere doeleinden en voor verschillende takken van het beleid der rijksoverheid, zoals b.v. planologische be stemming van grondoppervlak. Dergelijk op treden van de S.B.L. past geheel in de doel stelling van de Regering om de grondbehoefte ten algemene nutte zoveel mogelijk langs vrij willige weg in gecoördineerd verband te dek ken, aldus de Minister van Landbouw en Visserij. 235 Ahrend nv. Verkoopgroep Instrumenten te Rijswijk ZH, zoekt voor haar verkoopafdeling in landmeetkundige en water bouwkundige instrumenten zijn taak zal voornamelijk bestaan uit: het stimuleren van de verkoop door vakkundige adviezen aan gebruikers, het onderhouden van de kontakten met onze relaties, het leggen van nieuwe kontakten met potentiële afnemers. Voor deze interessante funktie is vereist: middelbare school opleiding, praktische kennis van landmeetkunde en/of water bouwkunde. Uw sollicitaties gelieve u te richten aan Ahrend nv. Verkoopgroep Instrumenten, Cobbenhagenstraat 4, Rijswijk ZH. Telefoon 070- 90 37 30, toestel 137.

(NGT) Geodesia | 1969 | | pagina 19