cartografisch tekenaar Bedrijfsbeëindiging in de landbouw Het bestuur van de Stichting Ontwikkelings- en Saneringsfonds voor de Landbouw heeft be sloten additioneel aan de bestaande vergoedings regeling bij beëindiging van het landbouwbedrijf van fondswege maatregelen te treffen om be roepsovergang uit de landbouw te stimuleren. Door een bijdrage van fondswege bij gebruik making van de omscholingsregelingen hoopt het bestuur de beroepsovergang uit de landbouw van ondernemers, die hun bedrijf beëindigen, te. bevorderen. Het bestuur heeft deze beslissing genomen, om dat naar zijn mening met name bij de jongere ondernemers het besluit om het bedrijf te be ëindigen in belangrijke mate wordt beïnvloed door de vooruitzichten op een toereikend ver vangend inkomen buiten de landbouw. Door gebruikmaking van een omscholingsregeling wordt de mogelijkheid van een dergelijk ver vangend inkomen aanmerkelijk vergroot. Het bestuur zal in een van zijn volgende ver gaderingen deze beslissing in een uitgewerkt be sluit vastleggen. - leeftijd 30-40 jaar LANDMEETKUNDIG TEKENAAR 54 BvH 00127 Voor de afdeling CARTOGRAFIE in onze vestiging te Voorschoten zoeken wij een tevens opleidingsfunctionaris die als belangrijkste taak zal krijgen het tekenen van auto-, toeris ten- en waterkaarten, doch daarnaast in voorkomende gevallet leerling-cartografisch tekenaars zal moeten opleiden. Belangrijke voorwaarden zijn: - opleiding voor kaarttekenaar genoten hebben naast meerjarige ervaring in het tekenen van kaarten met diverse schalen - kennis van cartografische reproduktie-techniek. Sollicitaties kunt u richten aan de selecteur afdeling Personeel en Structurele Organisatie, Wassenaarseweg 220 's-Gravenhage. GEMEENTE HAARLEM Bij de afdeling grondbedrijf, bureau landmeten, van het bedrijf voor openbare werken wordt gevraagd een EISEN: bezit diploma N.L.F. en/of C.T.O., alsmede ervaring in landmeetkundig tekenen. RANG EN SALARIS zullen, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, nader worden bepaald. Eigenhandig geschreven sollicitaties met uitvoerige vermelding van opleiding, huidige en vroegere werkkring, alsmede opgave van referenties, worden binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad ingewacht bij de burgemeester van Haarlem. In de linkerbovenhoek van de sollicitatiebrief vermelden Nr. 10317/1343/GE. De premie A.O.W./A.W.W. komt voor rekening van de gemeente. Het salaris is exclusief de 6% vakantie toeslag. De gemeente Haarlem is aangesloten bij het I.Z.A. Noord-Holland.

(NGT) Geodesia | 1970 | | pagina 18