gemeente delft 105 Stedebouw en Volkshuisvesting nr. 11 - november 1968 Mr. J. A. C. de Jonge, De overgang van meldings plicht en bezwaar maken naar bestemmingsplan en aanlegvergunningen; Drs. H. A. M. Wasser, Model bouw en simulatie; H. van Leeuwen, Ecologie van het wonen. nr. 12 - december 1968 Drs. Tj. Tjalkens, Provinciale struktuurnota's; Ir. H. T. Vink, De lustrumcursus van de Academie van Bouwkunst te Amsterdam; Mr. J. Beijering, De over gangswet ruimtelijke ordening en volkshuisvesting; Ph. H. Fieldeldij Dop, De Stichting „Nieuwe woon vormen". nr. 1 - januari 1969 Drs. K. Dekker en P. van Drimmelen, Structuurschets Groot-Zwolle; P. M. J. Mekkes, Streekplan Rijn en Gouwe. nr. 2 - februari 1969 Mr. L. A. van Splunder, Het intergemeentelijk struc tuurplan van het streekgewest Land van Heusden en Altena; Drs. ABours, Het Land van Heusden en Al- tena in perspectief: onderzoek, inspraak en fasen- planning; Drs. G. E. Engberts, Uitvoeringsproblemen bij gemeentelijke uitbreidingsprojecten, afzonderlijk en in onderling verband. nr. 3 - maart 1969 Dr. Ir. R. van de Waal, Over het begrip „overloop"; P. M. J. Mekkes, Jurisprudentie inzake gebruiksvoor schriften ex artikel 10 Wet op de ruimtelijke ordening; Dr. Ir. M. J. Breuning, De betekenis van gemeente lijke bestemmingsplannen voor de beveiliging van nieuwe industriële vestigingen tegen de gevolgen van explosie en brand; Ir. E. E. Laddé, Woningmaquettes op ware grootte; Examen middelbaar planologisch onderzoeker 1968, verslag, opgaven en commentaar. Bij de afdeling landmeetkunde van de dienst van openbare werken kan een land meetkundig tekenaar worden geplaatst. De C.T.O.-opleiding of het bezit van het Imrlmaaf-lsimfliff N.L.F.- of P.B.N.A.-diploma strekt tot aan- lanameeiKlinaig beveling. Ook zij, die nog voor één van tpkpnaar deze diploma's studeren, kunnen voor be- ICKCIIdal noeming in aanmerking komen. De aanstelling zal, afhankelijk van oplei ding en ervaring, geschieden in één der tekenaarsrangen (salaris 707,tot 1202,per maand). Voor de vergoeding van reis- en verhuis kosten bestaat een gunstige regeling. Stu diekosten kunnen onder bepaalde voor waarden volledig worden vergoed. Sollicitaties kunnen, onder vermelding van nr. 220, worden gezonden aan burge meester en wethouders, stadhuis, Delft.

(NGT) Geodesia | 1970 | | pagina 33