Gemeente Rotterdam landmeetkundigen landmeetkundige tekenaars landmeetkundig rekenaar 114 GEMEENTEWERKEN De afdeling Landmeten van Gemeentewerken wier werkterrein de stede lijke en landelijke agglomeratie Rotterdam annex havengebieden omvat, bestrijkt vrijwel alle specialismen binnen het vakgebied van de landmeet kundige techniek. Zij beschikt daartoe over veelsoortig en moderne apparatuur, waaronder elektro-optische afstandmeters en computers. Tot de vele facetten van haar taak behoren o.a. - het vervaardigen en bijhouden van topografische kaarten en het ver richten van kadastrale metingen, - het traceren van wegen, het berekenen van matenplans en het uitzetten van de plannen in het terrein. - het verrichten van metingen voor de bouw en de controle op bruggen, viaducten, tunnels, e.d. Door de toenemende omvang van al deze werkzaamheden heeft de af deling behoefte aan a. enige voor de buitendienst zowel H.T.S.-ers als andere gediplomeerden b. enige met diploma N.L.F., P.B.N.A. of C.T.O. met belangstelling voor de computertechniek. Vereist wordt het diploma N.L.F. rekenaar of H.B.S.-B en enige landmeetkundige ervaring. Het salaris, liggende tussen f 635,- en f 1.611,- per maand, is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer Ir. R.J. Rienks, Chef van de Afdeling Landmeten, kamer 42 in het Stadstimmerhuis aan de Veemarkt 2, Rotterdam, tel. 010 - 13 91 40, toestel 616. Sollicitaties onder no. 116/0998 (a, b of c) te zenden aan de chef van het Bureau Personeelvoorziening, stadhuis, Rotterdam.

(NGT) Geodesia | 1970 | | pagina 42