z MUTATIES 1 a. EEN LANDMEETKUNDIG TEKENAAR b. AANKOMEND LANDMEETKUNDIG TEKENAAR 172 Kadaster Eervol ontslagen m.i.v. 1-4-1970 de techn. ambt. Ie kl. J. W. W. van Wijk, Breda; de lmk. ambtn. G. Leij- dekker, Middelburg R; Mevr. L. M. Blees-Groot, Amsterdam; A. P. Hetterscheid, Didam (Arnhem R) en m.i.v. 1-5-1970 J. G. Kerssen, Zutphen. Benoemd m.i.v. 1-3-1970 tot techn. ambt. J. L. P. Blommendaal, Rotterdam; m.i.v. 1-4-1970 tot lmk. ambt. H. M. J. van Beek, Eindhoven R; W. B. M. Cijffers, Eindhoven R; J. H. W. M. Hoogveld, Breda R; J. W. Visser, Leeuwarden R; W. D. Busink, Eind hoven; Mej. L. C. Denekamp, Arnhem; J. H. J. N. Driessen, Maastricht; S. Helmhout, Leeuwarden; J. Kapel, Arnhem; H. J. H. Peeters, Roermond; P. H. J. M. Durville, Dordrecht; W. G. Kamphorst, Utrecht; J. H. C. M. Leenheers, 's-Hertogenbosch; E. H. Schmitt, Dordrecht en H. A. J. Steenbakkers, 's-Her togenbosch. Verplaatst m.i.v. 1-10-1970 de lmk. ambtn. W. C. G. van Dijke van Middelburg R naar Middelburg; H. Kampman van Almelo R naar Almelo; L. van der Weerd van Zwolle R naar Zwolle; m.i.v. 1-5-1970 P. J. C. Ariëns van Arnhem R naar Nijmegen; H. J. Emmens van Assen naar Assen R; D. Kooderings Clemens van Arnhem naar Arnhem R; L. Raven van Leeuwarden naar Zwolle R; T. W. Ruitenbeek van Apeldoorn CTO naar Zwolle R en F. H. Willems van Roermond naar Roermond R; de adj. lmk. ambtn. F. R. Bartel van 's-Hertogenbosch naar Utrecht R; G. J. Blekkenhorst van Apeldoorn CTO naar Zwolle; F. L. Bosch van Roermond R naar Maastricht; P. Donker van Breda naar Rotterdam; H. H. Hoekstra van Apeldoorn CTO naar Assen; A. D. H. van Hoof van Middelburg naar Eindhoven; W. T. de Jong van Leeuwarden naar Leeuwarden R; J. A. M. Machielsen van Apeldoorn CTO naar Breda; J. Nieuwenhout van Leeuwarden naar Leeuwarden R; J. C. J. Rodenburg van 's-Gravenhage RD naar Rotterdam; T. L. Rutten van Eindhoven R naar Roermond R; A. N. Schaart van Apeldoorn CTO naar Arnhem; L. J. G. Scholtz van Roermond R naar Maastricht; C. L. C. M. Tous- saint van Eindhoven naar Roermond R; H. de Vries van 's-Gravenhage naar Rotterdam; G. J. M. M. Vugts van Middelburg naar Eindhoven; P. Walbeek van Haarlem naar Roermond R; C. C. H. Wijnen van Middelburg naar Roermond R; H. J. J. M. Yerna van Roermond R naar Maastricht; J. van den Berg van Haarlem naar Amsterdam; W. de Boer van Amster dam naar Alkmaar; L. C. den Boer van Breda naar Dordrecht; J. H. van Brakel van Middelburg naar Utrecht R; H. J. J. A. van Buul van 's-Hertogenbosch naar Utrecht; J. H. Essers van Middelburg naar Roer mond R; J. van Geffen van Utrecht naar Dordrecht R; W. R. Groen van Assen naar Assen R; Mej. H. Hendriks van Eindhoven naar Middelburg R; B. Keizer van Utrecht naar Arnhem R; H. van der Kolk van Assen naar Zwolle R; Mej. E. G. J. Lamers van Zwolle naar Arnhem R; W. Moerdijk van Dordrecht naar Middelburg; P. M. Smit van Utrecht naar Almelo R; D. P. Sterkenburg van Breda naar Dordrecht; A. T. M. van Vugt van Apeldoorn CTO naar Dord recht R. PROVINCIALE WATERS1 rAAT jj ZUID-HOLLAND Bij het landmeetkundig bureau van bovengenoemde dienst kan ter standplaats 's-Gravenhage worden geplaatst die zal worden belast met alle voorkomende kaarteerwerkzaam- heden ten behoeve van de aanleg en het beheer van wegen, zoals het vervaardigen van situatietekeningen, assentekeningen, grenzentekeningen, grondtekeningen ten behoeve van onteige ningen enz. Een zeer goede tekenvaardigheid is een vereiste. die in de dienst een opleiding tot landmeetkundig tekenaar zal ontvangen. Voor deze funktie is tekenaanleg een vereiste; enige tekenervaring strekt tot aanbeveling. Beide functies hebben goede vooruitzichten. Afhankelijk van opleiding,leeftijd en ervaring zal aanstelling ge schieden in één van de volgende rangen: adjunct-tekenaar; salaris f 344. tot 779.per maand tekenaar: salaris 779.tot 1072.- per maand tekenaar-A: salaris f 941.tot 1338.per maand landmeetkundig ambtenaar: salaris f 941.tot 1338.per maand De A.O.W./A.W.W.-premie komt ten laste van de provincie. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunnen, onder opgave van het thans genoten salaris, de hoofdletters DR en de naam van dit blad, worden gericht aan het hoofd van het bureau personeelszaken van boven genoemde dienst, Koningskade 2 te 's-Gravenhage.

(NGT) Geodesia | 1970 | | pagina 28