210 Bulletin trimestricl de la Société-Belge de Photogram- metrie (België) Nr. 96, Juin 1969 U. L. W. van Twembeke, Evolution de l'orthophoto- graphie moderne. Nr. 97, Septembrc 1969 J. Cruset, Influence de la diaphragmation sur la mesure et la qualité de l'image en photogrammétrie aérienne. Mededelingen van de Kartografische Sectie van het Koninklijk Nederlands Aardrijkskundig Genootschap Nr. 43 (1969) C. Koemans en A. W. Sijmons, Documentatie Mo derne Atlassen en Kaarten. Nr. 44 (1969) J. Bertin, De grafische taal en de kartografie. Nr. 45 (1969) A. H. Sijmons, Industriekartografie. Nr. 46 (1969) W. Langeraar, Naar een internationale Hydrografische Kaart. Nr. 47 (1969) K. H. Meine, Weltraum - Kartografie. Kaartbulletin, uitgave van de Kartografische Sectie van het KNAG Nr. 19, februari 1969 F. van Klaveren, Oorlog via de Landkaart; A. J. Karssen, Amsterdam - Hoofdstad?; J. Schokkenkamp, Aantekeningen bij de rivierkaart van Nederland (Kaartbulletin 17); A. H. Verroen, Voorgezet schrif ten op kaarten (1). Nr. 20, juni 1969 Drs. P. W. Geudeke, De wereld van het gesteente; A. Ras, Panoramakaarten; een misdeeld gebied. Nr. 21, september 1969 J. Schokkenkamp, De Nederlandse Zeekaart (I); Dr. G. Overdiep, De grens tussen de provincies Groningen en Friesland in de Wadden. Cultuurtechnisch Tijdschrift Okt./nov. 1968 Prof. Dr. Ir. R. H. A. van Duin, Betekenis en in richting van de IJsselmeerpolders; Dr. Ir. B. Verhoe ven en J. W. van Iwaarden, Ontginning, tijdelijke ex ploitatie en uitgifte van grondeh in Oostelijk Flevo land; P. Visser, Onderzoek naar de verandering in het grondgebruik in het gebied „Achtkarspelen-Zuid"; Ir. J. Bon, Topografie en vorm van het grondwatervlak als achtergrond van te verwachten afvoeren in de Gelderse Achterhoek. Dec. 1968/jan. 1969 Ir. A. W. Mijnlieff, Toepassing van simulatietechniek bij kavelinrichtingsbegrotingen; W. Smit, Organiseren van recreatie-ontwikkelingsplannen; B. van der Weerd, Het kwel- en zoutbezwaar in de polders van St. Philipsland en de hierin te verwachten veranderingen na de afdamming van de zeearmen. Febr./maart 1969 S. Herweyer, Landbouwstructuur en structuurbe leid; Ir. J. Verkoren, Landbouwstructuur en investe ringspatroon in enkele Oost-Europese landen; Drs. A. J. Jansen, Boer en Landbouwmechanisatie; P. Visser en Ir. A. IV. Mijnlieff, Rekensysteem ter waardering van de subjectieve factoren bij de tweede schatting; H. J. van der Werff en J. KoenraadtEen verbeterd apparaat voor het meten van draindebieten onder water. April/mei 1969 K. Veenstra, Bodemgesteldheid en inrichting in de Lauwerszee; C. J. J. van der Post, Samenwerking in ruilverkavelingsverband; G. Elzinga, Ruilverkaveling en archeologie in Friesland; Dr. Ir. A. R. P. Janse, De psychrometer methode voor de bepaling van de totale vochtpotentiaal in grond; B. van der Weerd, Een grond waterstands-af leesapparaat. Juni/juli 1969 C. Bijkerk en Th. J. Linthorst, Cultuurtechnische inventarisatie Nederland; Th. J. Linthorst, De me thode van cultuurtechnische Inventarisatie; C. G. J. van Oostrum en L. W. Vink, Cultuurtechnische inven tarisatie van gebieden met tuinbouw onder glas; C. van Gelderen en R. Kik, Bedrijfsverkavelingsmodellen via de cultuurtechnische inventarisatie. Aug./sept. 1969 Ir. R. W. R. Koopmans, De bepaling van de verdam ping met behulp van nomogrammen; Ir. K. S. Feitsma, Grondverbetering in het noordwestelijk deel van Oos telijk Flevoland; R. J. Bos ing., Een computer-experi ment met het grondtransportschema. Okt./nov. 1969 Ir. L. M. E. N. Prompers, De vermindering van het aantal agrarische bedrijven in Nederland in het jongste verleden en de te verwachten ontwikkeling hiervan tot 1980; J. C. Visser ing., Grondmechanische aspecten bij cultuurtechnische werken in slappe terreinen; A. J. Gelok ing., Berekening opstuwing duikers; G. M. Pronk ing., Consequenties van structuurverandering in de melkveehouderij voor de stichting van nieuwe be drijfsgebouwen. Dec. 1969/jan. 1970 Ir. E. Denig, De tweede woning als element in de ruil verkaveling; W. Smit, Behoeftebepaling voor recrea tiebasisplannen; Ir. Pli. Th. Stol, Het vergelijken van empirische frequentieverdelingen met een toepassing op reeksen neerslaggegevens uit de Gelderse Achter hoek; A. Boer, Ruilverkaveling in de Brabantse Bies- bosch.

(NGT) Geodesia | 1970 | | pagina 30