Gemeente Rotterdam Rotterdam zoekt a. een landmeetkundig H.T.S.-er b. enige landmeetkundigen c. enige landmeetkundige tekenaars ■F* -Pr 260 voor de afdeling Landmeten van de Dienst Gemeentewerken: die - na het volgen van een speciale opleiding - zal worden ingeschakeld bij de ontwikkeling van reken programma's, welke op de computer van het Gemeentelijk Rekencentrum (Siemens 4004) verwerkt worden. Bovendien zal hij in een team van specialisten meewerken aan de ontwikkeling van een groot computer systeem voor het registreren van topografie en leidingen, alsmede het automatisch vervaardigen en bijhouden van kaarten. Vereist: - belangstelling voor computertechniek - een kritische en analytische instelling - goede organisatorische en contactuele eigenschappen - inventiviteit. Landmeetkundige ervaring en/of ervaring in leidingenregistratie strekt (strekken) tot aanbeveling. Aanstelling zal geschieden in de rang van technisch (hoofd) ambtenaar. Het salaris, liggende tussen f 941,- en f 1.797,- per maand, is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Vacaturenummer 587/0998 voor de buitendienst zowel H.T.S.-ers als andere gediplomeerden met diploma N.L.F., P.B.N.A. of C.T.O. Het werkterrein omvat de stedelijke en landelijke agglomeratie Rotterdam annex havengebieden en bestrijkt vrijwel alle specialismen binnen het vakgebied van de landmeetkundige techniek. De afdeling Landmeten beschikt daartoe over veelsoortig en moderne apparatuur, waaronder elektro-optische afstandmeters en computers. Tot de vele facetten van haar taak behoren o.a. - het vervaardigen en bijhouden van topografische kaarten en het verrichten van kadastrale metingen, - het traceren van wegen, het berekenen van matenplans en het uitzetten van de plannen in het terrein, - het verrichten van metingen voor de bouw en de controle op bruggen, viaducten, tunnels, e.d. Het salaris, liggende tussen f 635,- en f 1.611,- per maand, is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Vacaturenummer 599 b of c/0998 Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer Ir. R.J. Rienks, Chef van de Afdeling Landmeten, kamer 42 in het Stadstimmerhuis aan de Veemarkt 2, Rotterdam, telefoon 010-139140, toestel 616. Sollicitaties binnen 14 dagen onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, ongefrankeerd te zenden aan: chef Bureau Personeelvoorziening, antwoordnummer 363, stadhuis, Rotterdam.

(NGT) Geodesia | 1970 | | pagina 44