LITERATUUROPGAVE 369 Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde Nr. 2 - april 1970 De geodeet in perspectief; Stellingen t.b.v. de NLF- studiedag; Inleiding van ir. G. H. te Kronnie; Rede prof. dr. H. Hoefnagels; Verslag van referaat van Kier Schuringa; Inleiding van prof. ir. W. Baarda. Nr. 3 - juni 1970 Ir. WF. Krietemeijer, Computer en plotter als hulpmiddel voor schaalverkleining van kaarten; Mr. ir. J. C. M. Witvliet, Menselijke verhoudingen in het bedrijf met name bij landmeetkundige instellingen; Het net van vaste punten in Nederland; Verbetering van de onteigeningsprocedure. Nr. 4 - augustus 1970 Ir. F. C. Prillevitz, Ruilverkaveling als instrument voor landinrichting; Ir. W. J. J. van Lent, Ontwikke lingen in de ruilverkavelingstechniek; Ir. D. van der Zaken, Ruilverkaveling in Thailand. Cultuurtechnisch Tijdschrift Febr./maart 1970 M. de Boodt en F. de Bisschop, Bodemstabilisatie en strukturatie met behulp van geëmulgeerde bitumen en polymeren; A. J. Markvoort, De Overijsselse land bouw in de nabije toekomst; H. J. F. Peers, Gewij zigde ontwerpmethode voor stuwen; N. B. Lodder, Arbeidsbesparing bij het schoonhouden van sloten door mechanisatie en bespuiting; H. van Smaalen, Commentaar „Berekening opstuwing duikers"; A. J. Ge lok, Naschrift. April/mei 1970 L. J. M. Weerdenburg, De prognose van de ontwik keling van het aantal landbouwbedrijven; A. R. P. Janse, Aardgasschade aan beplantingen; P. Stoffel en G. H. J. Hoeymakers, Het uitruilen van gronden in de ruilverkaveling „Lollebeek"; G. H. Reinds, Beteke nis van de verkaveling voor de bedrijfsuitkomsten op gemengde zandbedrijven. Juni/juli 1970 W. A. A. van Eyden en J. J. van Weerden, Hydro logische aspecten van de waterstaatkundige toestand op het Haringvliet-Hollandsch Diep vóór en na de afsluiting van het Volkerak en Haringvliet; J. W. van Hoeve, Waterkwaliteitsbeheersing in Friesland; H. R. Poelma, Afzetmogelijkheden van mest en gier; J. A. Gets, Aspecten van verharde kavelwegen op weide- bedrijven; J. A. J. Koenraadt en A. van Rijen, Over peinzingen bij de drainsleuf. Kartografie 1970 - 1 F. J. Ormeling, In memoriam lacob Schokkenkamp; H. Th. Verstappen, Introduction to the ITC system of geomorphoiogical survey. 1970 - 2 K. A. Saliscev, Onderwerp en methode der kartogra fie; E. H. van de Waal, De Belgische kartograaf Philippe Vandermaelen, 17951869. 1970 - 3 A. J. Karssen, Kleurgebruik in de Atlas van Neder land. Kaartbulletin Nr. 22 - april 1970 G. D. Raasveldt, Kaarten voor watertourisme; E. P. Boode, Overzichtskaart Technische Hogeschool Delft; Drs. P. W. Geudeke, Over geografie en kartografie (V), De vorming van het reliëf; J. Schokkenkamp t, De Nederlandse zeekaart (II). Nr. 23 - augustus 1970 Huib Goudriaan, Wroeters in ons dierbaar plekje grond; J. Schokkenkamp t, De Nederlandse zeekaart (III); Drs. P. W. Geudeke, Over geografie en karto grafie (VI), Het gebruik van kaarten. Der Vermessungsingenieur (W.-Duitsland) 1970 - 3, mei/juni W. Roll, Die Automation in der Flurbereinigung in Baden-Württemberg; H.-G. Neumann, Wie verkehre ich mit einem Computer? (Fortsetzung). 1970 -5, sept./okt. 55. Deutscher Geodatentag; G. Sternberg, Die Aus- bildung an der Ingenieurakademie in Berlin; H.-G. Neumann, Wie verkehre ich mit einem Computer? (Fortsetzung); S. Pater, Vermessungsingenieure als Entwicklungshelfer?; H. Minow, Stadtplan von Nip pur - ein interessantes Dokument antiker Feldmess- kunst; J. Heyink, Die Olivetti P 203 in der Praxis. Tijdschrift Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij 1970-1 Ir. A. J. Kempees, Kwerkus; J. A. van Kruijssen, Golf, van huis uit een „huiselijk spel"; W. Versteeg, Het gebruik van organische meststoffen bij de aanleg van sportvelden II. 1970-2 Mr. J. Jvan Soest, De kwetsbaarheid van het grond water; P. E. Smit, Fossiele stroombeddingen en oude boerderijen; T. v. d. Velde, De brug in het rijwielpad Sleen-Odoorn. 1970-3 Ir. F. J. Stuurman, Dikke bezanding van grassport velden; E. J. A. Lohman, Sporthal 2 Vlaardingen; Ir. J. L. Unger, Klink van loessgronden in een aried klimaat; Bert Schut, Een wandelkaart voor Park 1813. 1970-4 W. Wolf, Toepassingsmogelijkheden voor de grote mengrotor; H. Blok, H. J. Gerritsen en L. Oldenkamp, Verpakking van wortelstelsel van eikelaanbomen; L. W. Walgemoed, Exploitatiebegrotingen van enkele sport- en recreatieobjecten II; Bert Schut, Populaire populieren; W. Versteeg, Het gebruik van organische meststoffen bij de aanleg van sportvelden III. 1970-5 Ir. J. F. Smit en ir. L. Touwen, Aanleg van een mili tair oefenterrein voor rupsvoertuigen (Havelte-West); L. W. Walgemoed, Exploitatiebegrotingen van enkele sport- en recreatieobjecten III; Dr. ir. F. A. M. de Haan en J. Beuving, Perspectieven van enige nieuwe bodemconditioneringsmiddelen; Ir. J. L. Unger, Verti- solen; C. Diemont, N 70; Ir. A. H. Druyff, Werkgroep Onkruidbestrijding in de Tropen. 1970-6 Bert Schut, 1970 Europees Natuurbeschermingsjaar; P. Schmidt en C. L. H. van Vredenburch, Bosbouw op

(NGT) Geodesia | 1970 | | pagina 21