4. Geen recht van inzage is verschuldigd ingeval de inzage terstond wordt gevolgd door een aanvraag tot afgifte van schriftelijke bescheiden betreffende het onderwerp van de inzage. Artikel 6 1. Verschuldigd is voor de afgifte van: a. een afschrift van een post uit het dagregister 6,00 b. een ten kantore vervaardigde mechanische repro- duktie van een stuk een bedrag gelijk aan het recht voor inzage, vermeerderd per dm2 van de reproduktie met 0,20 c. een getuigschrift van hypothecaire inschrijvingen en overschrijvingen van beslagen f 6,00 vermeerderd: per gevraagd perceel, appartement, schip of lucht vaartuig met 0,60 per vermelde inschrijving of overschrijving met 3,50 d. een bewijs van doorhaling van een hypothecaire inschrijving of van een overschrijving van een beslag 6,00 e. een schriftelijke opgaaf van overschrijvingen, uit gezonderd die van beslagen 6,00 vermeerderd: per gevraagd perceel, appartement, schip of luchtvaar tuig met 0,60 per vermelde overschrijving zijnde echter voor de door de aanvrager als bekend opgegeven overschrij vingen geen recht verschuldigd met 3,50 f. een opgaaf van niet doorgehaalde hypothecaire in schrijvingen en overschrijvingen van beslagen of een verklaring dat geen hypothecaire inschrijving of over schrijving van een beslag open staat f 6,00 vermeerderd: per gevraagd perceel, appartement, schip of luchtvaar tuig met f 0,60 per vermelde inschrijving, overschrijving of aanteke ning zijnde echter voor de door de aanvrager als bekend opgegeven inschrijvingen, overschrijvingen of aantekeningen geen recht verschuldigd met 3,50 g. een uittreksel uit een artikel van de kadastrale leg ger f 6,00 vermeerderd: per vermeld perceel of appartement met 0,60 en per vermeld nummer, waaronder op het uittreksel voorkomende percelen vroeger bekend waren of later bekend zijn geworden, met 1,20 h. een uittreksel uit een artikel van de kadastrale leg ger met opgaaf of verklaring als bedoeld onder letter f, welke betrekking heeft op de op het uittreksel voor komende percelen of appartementen: het recht ver meld onder letter g vermeerderd met dat vermeld onder letter f; i. een uittreksel uit het algemeen register dienende voor de teboekstelling van schepen of een verklaring van niet teboekstelling of niet bekend zijn in dat re gister 6,00 j. een uittreksel uit het algemeen register dienende voor de teboekstelling van luchtvaartuigen of een verklaring van niet teboekstelling in dat register 6,00 k. een verklaring van teboekstelling van een schip, tevens inhoudende machtiging om de daarin te om schrijven merken op het schip te doen aanbrengen 6,00 1. een bewijs van doorhaling van de teboekstelling van een schip of een luchtvaartuig in het algemeen register dienende voor de teboekstelling van schepen en luchtvaartuigen 6,00 vermeerderd: voor een hierop gestelde verklaring dat alle ingeschre ven of overgeschreven rechten zijn doorgehaald, dan wel dat de houders van de ingeschreven rechten of van beslagen schriftelijk toestemming tot doorhaling van de teboekstelling hebben verleend met 3,50 m. een verklaring, gesteld op een opgaaf als bedoeld onder letter f, dat sinds de afgifte van de opgaaf geen andere dan de hierin vermelde inschrijvingen en over schrijvingen openstaan en dat in de hierin vermelde gegevens van de inschrijvingen en overschrijvingen geen veranderingen zijn gebracht f 2,50 vermeerderd: per vermeld perceel met 0,60 per geraadpleegde inschrijving of overschrijving met 3,50 n. een verklaring, gesteld op een uittreksel als bedoeld is onder letters g, i of j, dat sinds de afgifte van het uittreksel in de hierop vermelde gegevens van de kadastrale legger of van het register tot teboekstelling van schepen of luchtvaartuigen geen veranderingen zijn gebracht 6,00 0. een telegrafische verklaring, dat sinds de afgifte van het uittreksel, genoemd onder de letters i of j in de hierop vermelde gegevens van het register tot te boekstelling van schepen of luchtvaartuigen geen ver anderingen zijn gebracht f 6,00 vermeerderd met de kosten van het telegram; p. een verklaring inhoudende de complexaanduiding voor de in een splitsing te betrekken percelen 35,00 2. Bij de vaststelling van de oppervlakte van een mechanische reproduktie wordt een gedeelte van een dm2 gerekend voor een hele. 3. Afschriften van inschrijvingen of overschrijvingen en uittreksels uit het netteplan worden slechts ver strekt in de vorm van een ten kantore vervaardigde mechanische reproduktie, waarvoor verschuldigd is het recht, genoemd onder letter b van het eerste lid. 4. Uittreksels als bedoeld onder letters g, i en j van het eerste lid kunnen met goedvinden van de belang hebbende worden verstrekt in de vorm van ten kantore vervaardigde mechanische reprodukties, waarvoor ver schuldigd is het recht, genoemd onder letter b van het eerste lid. 5. Indien de belanghebbende behalve een getuigschrift nog andere gegevens van de hypothecaire inschrijvin gen of overschrijvingen van beslagen verzoekt dan die welke op het getuigschrift zijn vermeld, worden bij het getuigschrift afschriften gevoegd van de inschrij vingen en overschrijvingen, waarin deze gegevens voorkomen. Het derde lid is op deze afschriften van overeenkomstige toepassing met dien verstande, dat geen recht van inzage is verschuldigd. 6. Indien de belanghebbende nader door hem aange duide gegevens verzoekt die in overschrijvingen, uit gezonderd die van beslagen, voorkomen, wordt een schriftelijke opgaaf verstrekt, als bedoeld is onder letter e van het eerste lid met bijvoeging van afschrif ten van de overschrijvingen, waarin deze gegevens voorkomen. Het derde lid is op deze afschriften van overeenkomstige toepassing met dien verstande, dat geen recht van inzage is verschuldigd. Artikel 7 1. De bijwerking van de kadastrale registers die onder de gemeentebesturen berusten, geschiedt kosteloos. 2. Voor de vernieuwing van de in het vorige lid be doelde kadastrale registers, is verschuldigd 15,00 15

(NGT) Geodesia | 1971 | | pagina 15