f f f 16 voor elk daaraan besteed uur, waarbij gedeelten van een uur voor een vol uur worden gerekend. 3. Afschriften van posten uit de staten Kadaster nr. 73 en nr. 75 en het register Registratie nr. 51, nodig voor de bijwerking van registers, worden aan de gemeente besturen slechts verstrekt in de vorm van ten kantore vervaardigde mechanische reprodukties. Verschuldigd is hiervoor 0,20 per dm- van de reproduktie, waarbij een gedeelte van een dm2 voor een hele wordt ge rekend. 4. Onze Minister van Financiën is bevoegd om aan de gemeentebesturen, die in eigen beheer afschriften van posten uit de staten Kadaster nr. 73 en nr. 75 en het register Registratie nr. 51 willen doen ver vaardigen, onder daarbij te stellen voorwaarden, de kosteloze raadpleging van de daartoe benodigde ka dastrale stukken toe te staan. Artikel 8 1. Voor de samenstelling, bijwerking of vernieuwing van registers die voor de heffing van omslagen en andere lasten door waterschappen, veenschappen en veenpolders worden gehouden, is verschuldigd 15,00 voor elk daaraan besteed uur, waarbij gedeelten van een uur voor een vol uur worden gerekend. 2. Op de uittreksels als bedoeld zijn in artikel 6, eerste lid, letter e, alsmede op de afschriften van de staten Kadaster nr. 82 en op de afschriften als bedoeld zijn in artikel 7, derde lid, nodig voor de samenstelling, bijwerking of vernieuwing van registers die door wa terschappen, veenschappen en veenpolders worden ge houden, is artikel 7, derde lid, van overeenkomstige toepassing. 3. Onze Minister van Financiën is bevoegd om aan waterschappen, veenschappen en veenpolders, die de samenstelling, bijwerking of vernieuwing van de in het eerste lid bedoelde registers in eigen beheer willen verrichten, onder daarbij te stellen voorwaarden, de kosteloze raadpleging van de daartoe benodigde ka dastrale stukken toe te staan. waar de werkzaamheden worden verricht, wordt niet in rekening gebracht, noch de tijd besteed aan de middagmaaltijd. 3. Gedeelten van een uur worden voor een vol uur gerekend. Artikel 11 Voor het vervaardigen van een kaart, waarop de ver vallen perceelstoestand wordt aangegeven, is verschul digd het recht genoemd in artikel 10, eerste lid, letter b, vermeerderd met het recht genoemd in artikel 9, eerste lid, letter b. Artikel 12 1. De bijwerking van de kadastrale plans die onder de gemeentebesturen berusten, geschiedt kosteloos. 2. Voor het vervaardigen van gehele of gedeeltelijke kopieën van hulpkaarten, nodig voor de bijwerking van plans die door de gemeentebesturen worden ge houden of van plans die voor de heffing van omsla gen en andere belastingen door de waterschappen, veenschappen en veenpolders worden gehouden, is verschuldigd 15,00 voor elk daaraan besteed uur, waarbij gedeelten van een uur voor een vol uur wor den gerekend. 3. Op het vervaardigen van kopieën van hulpkaarten en de bijwerking van de plans, als bedoeld zijn in het vorige lid, is het bepaalde in artikel 7, vierde lid, en artikel 8, derde lid, van overeenkomstige toepassing. Verrichtingen door de bijhoudingsdienst van de Rijksdriehoeksmeting Artikel 13 Voor het verstrekken van een opgaaf van rechthoekige coördinaten van punten is verschuldigd: per punt, daaronder begrepen de aanmetingen of de afbeelding van het punt 0,60 Verrichtingen door de bureaus van de landmeet kundige dienst van het kadaster Artikel 9 1. Verschuldigd is wegens het verlenen van inzage van: a. de plans: per minuutplan met bijblad en per verzamelkaart 3,50 b. de hulpkaarten: per hulpkaart 3,50 2. Voor het mondeling verstrekken van inlichtingen uit de in het vorige lid genoemde stukken is het recht wegens het verlenen van inzage verschuldigd. Artikel 10 1. Verschuldigd is wegens verrichtingen: a. te velde: van een ingenieur, per uur van een technisch ambtenaar, per uur van een landmeetkundig ambtenaar, per uur van een landmeetassistent, per uur f b. ten kantore: van een ingenieur, per uur f 30,00 van een technisch ambtenaar, per uur van een andere ambtenaar, per uur 36,00 24,00 18,00 12,00 18,00 15,00 Verrichtingen door het centraal teken- en opleidings bureau van het kadaster Artikel 14 Voor het door middel van de coördinatograaf aanleg gen van een plan is verschuldigd voor elk daaraan besteed uur 15,00, waarbij gedeelten van een uur voor een vol uur worden gerekend. Verrichtingen door de fotogrammetrische dienst van het kadaster Artikel 15 1. Verschuldigd is voor het vervaardigen van: a. een reproduktie: op documentpapier per dm2 0,20 met een minimum per reproduktie van 7,00 op halftoonpapier per dm2 0,40 met een minimum per reproduktie van 12,00 op film per dm2 0,80 met een minimum per reproduktie van 30,00 op graveerfolie met hooggevoelige laag pe r dm2 1,75 met een minimum per reproduktie van 65,00 2. De tijd, besteed aan de reis naar en van de plaats b. een reproduktie in de vorm van lichtdruk: op papier van 110 gram/m2 of van 210 gram/m2 per dm2 0,15 op transparant papier per dm-' 0,20

(NGT) Geodesia | 1971 | | pagina 16