topografisch c.q. landmeetkundig tekenaar 17 met voor beide soorten lichtdrukken een minimum per lichtdruk van 4,20 c. een reproduktie van een origineel op transparante drager: op gewapend papier, formaat 100 x70 cm ƒ135,00 op transparant folie per dm2 0,85 met een minimum per reproduktie van 30,00 op diazograveerfolie per dm2 1,20 met een minimum per reproduktie van 35,00 2. Worden reprodukties vervaardigd van een kadastraal stuk, dan is behoudens het recht vermeld in het vorige lid, verschuldigd een recht van 3,50, ongeacht het aantal reprodukties. 3. Van een gedeelte van een filmplan wordt geen re produktie verstrekt in de vorm van een lichtdruk. 4. Indien een kaart moet worden samengesteld uit verschillende reprodukties, is voor uitknippen, aan elkaar plakken en bijwerken voor elk daaraan besteed uur verschuldigd 15,00, waarbij gedeelten van een uur voor een vol uur worden gerekend. 5. Indien voor het vervaardigen van een reproduktie eerst een negatieve reproduktie moet worden gemaakt, wordt deze eveneens in rekening gebracht. 6. Bij de vaststelling van de oppervlakte van een re produktie wordt een gedeelte van een dm-' gerekend voor een hele. Billiton is werkzaam op het gebied van mijnbouw, metallurgie en industrie en heeft vele vestigingen in binnen- en buitenland. Voor de Geologische Dienst op het hoofdkantoor zoeken wij een Praktische vaardigheid is voor deze functie even waardevol als een geëigende opleiding. Ook diegenen die voor deze functie opgeleid willen worden, nodigen wij uit te solliciteren. Leeftijd: tot 30 jaar. Wij bieden een aantrekkelijk salaris en gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Mondelinge sollicitaties zo mogelijk na telefonische afspraak (070) 62 46 91, toestel 313 van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur, Louis Couperusplein 19, 's-Gravenhage. Schriftelijke sollicitaties onder nr. 150/035 te richten aan Billiton Maatschappij NV, afdeling Personeels zaken, Postbus 190, 's-Gravenhage. Billiton

(NGT) Geodesia | 1971 | | pagina 17