landmeetkundig! tekenaar mu-exameni landmeettechnicus meetassistent topografisch tekenaar (loi-examen) stedebouwkundig tekenaar (loi-examen) heer F. J. van Weelden, Eastonstraat 52, Dor drecht, (tel. 01850-40050) heb ik vernomen dat er dit voorjaar verschillende avonden georgani seerd zullen worden. Ik noem U: Goes, Arnhem, Zwolle, Amsterdam, Rotterdam en Limburg; ik verzoek de rayoncommissie het program ma tijdig in Geodesia te publiceren. Wilt U aan deze rayonbijeenkomsten medewer ken, overleg dan eens met onze rayoncommis saris. Geodesia In 1970 heeft de redaktie ervoor gezorgd dat 11 Geodesia's met een totaal van 384 pagina's in Uw brievenbus zijn gevallen. Een mooie prestatie, waarbij ik ook hier mijn waardering uitspreek voor al het werk dat de redaktie in samenwerking met onze wetenschappelijk advi seur doet. Ik meen dit zelfs namens de lezers te mogen doen. Een prettige bijkomstigheid is dat het bestuur besloten heeft om ook voor 1971 de abonnementsprijs niet te verhogen. Vanaf 1967 hebben we „dit prijsje" kunnen handhaven. Geachte lezer, dit moet voor U als U nog geen abonnee bent, een uitdaging zijn Congres In 1971 zal Arnhem weer onze congresstad zijn. De congrescommissie kan ik al aan U voorstellen. Het zijn de heren B. H. W. Benda (voorzitter), P. Groenewoud, C. IJsendoom en J. W. Warnshuis, die al volop aan het werk zijn. U kunt de data al in uw nieuwe agenda zetten. We verwachten U 15 en 16 oktober 1971 in Arnhem! U ziet, ook in 1971 is er weer een programma waarbij het NGL voor en met U verschillende belangen behartigt en we hopen op uw belang stelling te mogen rekenen. Tenslotte wens ik U namens mijn medebestuurs leden en de redactie een voorspoedig en geluk kig 1971 toe. leidse onderwijsinstellingen bon B. M. DE BRUIN. (n.l.f.- examen) loi-examen, onder toezicht van een rijksgecommitteerde De LOI heeft voor deze beroepen moderne, schriftelijke opleidingen. Dat betekent een voorsprong op de vak wereld die zich daarover ..nog niet beraden heeft'' Dievoorsprong kunt u tot de uwe maken. Stuurvandaag nog de ingevulde bon. Dan sturen wij u onmiddellijk vrijblijvend alle inlichtingen over de opleiding waarvoor u belangstelling hebt. instellingen zonder winstdoel erkend door de Inspectie van hetSchriftelijkOnderwijs m.m.v. het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Leiderdorp/Leidsedreef 126 's avonds of in het weekend een studiegids aanvragen? bel (01710) 4 44 51* stuur mij zonder enige verplichting alle informatie over de cursus: mevr. mej. dhr. straat: woonplaats: uitknippen en als brief of op een briefkaart verzenden 126

(NGT) Geodesia | 1971 | | pagina 4