MUTATIES j§H§l CRAFTONE I I] I NORMATONE UILING IM.V. ZEIST JAARVERGADERING VTAK Op 23 april hield de Vereniging van Technische Ambtenaren van het Kadaster in Utrecht de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. Bijna 300 leden waren aanwezig toen de voor zitter, de heer J. Vermeulen, de vergadering opende. In een vlot tempo werd begonnen aan de afwerking van een omvangrijke agenda. De heer C. de Kovel, aftredend bestuurslid, zal worden opgevolgd door de heer B. J. J. Bod te Wijchen. De heer C. IJsendoom, gede legeerd bestuurslid van de Stichting NGL, zag zijn mandaat verlengd. Eén der besluiten die de vergadering nam, was de formele instelling van een Bestuursraad die beslissingsbevoegdheid krijgt omtrent zaken, die de Algemene Ledenvergadering aan deze Be stuursraad zal delegeren. Van deze nieuwe mo gelijkheid werd reeds dezelfde dag dankbaar gebruik gemaakt toen tegen sluitingstijd nog een aantal agendapunten niet waren behandeld. De vergadering verwees deze naar de Bestuurs raad, die zal bestaan uit het hoofdbestuur met de afdelingsbesturen. In 1972 zal de vereniging 75 jaar bestaan. Het bestuur stelde voor de viering van dit jubileum sober te houden en te combineren met de jaar vergadering. Na enige discussie ging de verga dering hiermee akkoord. De vereniging kan terugzien op een geslaagde dag. D. Wesselink FILMRASTERS 121 Kadaster Benoemd: m.i.v. 1-3-1971 tot techn. ambt. Ie kl. G. Hak, Utrecht; J. A. van Lunteren, Almelo; C. Zuijden- dorp, Rotterdam; tot techn. ambt. L. Honderdors, Maastricht; B. Kok, Nijmegen; C. J. Steur, 's-Gra- venhage RD; tot lmk. ambt. G. C. H. van Horne, Roermond R; J. Matthijsse, Middelburg R; H. Veen- huis, Assen R; m.i.v. 1-4-1971 tot lmk. ambt. J. M. H. Breuls, Roermond; G. J. S. Castricum, Haarlem; J. M. Daemen, Roermond R; C. C. van der Mark, Rot terdam: B. Merbis, Leiden; J. H. van Oogen, Amster dam; G. A. J. Peelen, Arnhem; mej. J. L. Peene, Mid delburg; A. H. Schaart, Arnhem; J. H. M. Smits, 's-Hertogenbosch; E. Tange, Middelburg; W. Thie, Utrecht; mej. J. Vaandrager, Almelo R; G. J. Veu- rink, Zwolle; H. J. J. M. Yerna, Maastricht; tot techn. ambt. Ie kl. G. Stevens, Assen. Verplaatst m.i.v. 16-4-1971 de lmk. ambt. A H. IJ. Gietema van Amsterdam naar Apeldoorn CTO; m.i.v. 12-4-1971 de lmk. ambt. H. C. Jung van Arnhem R naar Almelo R; m.i.v. 1-5-1971 de lmk. ambtn. J. Barneveld van Zwolle R naar Zwolle; R. van der Velde van Assen naar Groningen; J. J. Verdonk van Utrecht naar Amsterdam; R. Koster van Eindhoven R naar Eindhoven; H. van Bunt van Utrecht naar Haarlem: W. G. Kamphorst van Utrecht naar Rot terdam; A. J. H. Deynen van Arnhem R naar Arn hem; M. Nekkers van Utrecht naar Haarlem; A. W. A. Pruijssen van Breda naar Maastricht; M. A. P. Evers- dijk van Middelburg R naar Middelburg; B. van Guldener van Groningen naar Leeuwarden R; J. Kapel van Arnhem naar Maastricht; H. A. J. Steen bakkers van 's-Hertogenbosch naar Eindhoven; H. W. M. Schurink van Zutphen naar Rijswijk; G. A. Bak ker van Haarlem naar Alkmaar R; J. W. M. Engels van Breda R naar Roermond; J. G. Bosch van Utrecht R naar Zwolle R; H. Dorst van Middelburg naar Dub beldam R; A. Bulte van Utrecht naar Leiden; H. A. W. van de Garde van Middelburg R naar Middel burg; T. de Ruijter van Assen R naar Groningen R; A. Nijkamp van Rijswijk naar Zutphen; L. Komduur van Leeuwarden R naar Groningen R; H. A. Gorcom van Utrecht naar Utrecht R; G. Petersen van Amster dam naar Leeuwarden R; F. G. J. Schrijnemakers van Middelburg R naar Groningen; de adj. lmk. ambtn. W. Zeeman van Leeuwarden naar Alkmaar; L. W. J. Bo- selie van Assen naar Utrecht; G. H. J. Kuipers van Zwolle naar Arnhem; H. W. P. M. Rutten van Leiden naar Arnhem R; mej. C. L. Verhage van Middelburg naar Breda R; A. T. M. van Vugt van Apeldoorn CTO naar Eindhoven R; C. A. Theune van Amster dam naar Middelburg R; C. H. J. M. Damen van Apeldoorn CTO naar Breda; J. C. J. Rodenburg van Rotterdam naar Leiden; H. de Vries van Rotterdam naar Rijswijk; J. van Pijpen van Amsterdam naar Haarlem; G. L. van Loef van Utrecht naar 's-Herto- genbosch; J. F. Mulder van Assen naar Utrecht; mej. G. M. Greving van Assen R naar Almelo; J. Bruinsma van Apeldoorn CTO naar Arnhem; J. L. Stok van Zwolle naar Zutphen; H. J. van Til van Apeldoorn CTO naar Zutphen; J. Kuijntjes van Breda naar Dub beldam R; J. van der Veen van Apeldoorn CTO naar Groningen R; de lmk. ambtn. G. J. S. Castricum van Haarlem naar Alkmaar; G. A. J. Peelen van Arnhem naar Nijmegen; m.i.v. 1-7-1971 de adj. lmk. ambt. mej. G. P. M. Hovens van Breda naar Maastricht; van 's-Gravenhage naar Rijswijk (Z.H.) de techn. hfd. ambt. Ie kl. L. Kruit; de techn. hfd. ambt. L. J. Goed- bloed; de techn. ambt. Ie kl. J. C. Feijge; de bureau chef C J. Reijnhout; de lmk. ambtn. A R. Otten en C. van der Wel; de lmk. ambtn. H. Seeder; A. Nij kamp; R. Abdoelrazak; J. N. Beekman; E. L. FIo- rentius; L. L. Raven; A. Stuip en W. van Wijck; de hfd. ing. A W. J. Hemmes en de hfd. ing. H. Post- huma. Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat Bevorderd m.i.v. 1-3-1971 tot ass. J. W. F. Pisa; m.i.v. 1-4-1971 tot lmk. ambt. C W. Plas; Th. L. M. van Rijn; H. J. Wiepking; tot waarn. C J. v. d. Belt. De grootste voorraad rasters! m I I plakrasters met waslaag 1 m f plakrasters met hittebestendige kleeflaag bjj. vferlengde slotlaan 64 telefoon 03404-15659

(NGT) Geodesia | 1971 | | pagina 21