Tentoonstelling De tentoonstelling biedt weer veel nieuws en is veelzijdig geörienteerd. De grote zaal van Musis Sacrum blijkt te klein te zijn voor de vele aangevraagde stands. Er moest daarom een selectie worden toege past. De tentoonstelling is geopend op vrijdag 15 oktober van 9.00 - 19.00 uur en zaterdag 16 oktober van 9.00 - 15.00 uur. Damesprograinnia Voor de dames van de leden van de bij het NGL aangesloten verenigingen en voor de da mes van de vrije abonnees op Geodesia is een aantrekkelijk programma samengesteld. Na bijwoning van de opening van het congres in de concertzaal van Musis Sacrum vertrek ken de dames naar de Rijnkade, waar de luxe boot „Veluwezoom" gereed ligt voor een tocht langs de prachtige oevers van de Rijn, richting Rhenen. In het gezellig ingerichte restaurant „Stichtse Oevers" te Rhenen zal een uitgebreide lunch worden gebruikt. Op de terugtocht wordt een specifiek vrouwelijk onderwerp behandeld, dat zeker ieders belangstelling heeft. Omstreeks 17.00 uur wordt de boot in Arnhem terug ver wacht. Voor de tweede dag is een interessante ex cursie in voorbereiding. Nadere bijzonderheden hierover worden opgenomen in het speciale congresnummer van Geodesia. Avondprogramma Vrijdagavond 15 oktober wordt voor de deel nemende leden van de bij het NGL aangeslo ten verenigingen en hun dames en voor de vrije abonnees en hun dames een Scandina visch buffet verzorgd in het Postiljon Motel te Arnhem aan de rijksweg Utrecht - Zevenaar. De avond wordt omringd door sfeervolle mu ziek. Bovendien is dit een goede gelegenheid de onderlinge contacten te verstevigen. Deelname en kosten Voor leden van de bij het NGL aangesloten verenigingen, de leden van de NVG en voor vrije abonnees op Geodesia is de deelname aan het congres kosteloos. Voor anderen bedragen de deelnamekosten 5,p.p. De toegang tot de tentoonstelling is koste loos. Alleen op vrijdag 15 oktober bestaat de gele genheid deel te nemen aan een gemeenschap pelijke lunch. De kosten hiervan bedragen voor leden van de bij het NGL aangesloten vereni gingen, de leden van de NVG en voor vrije abonnees op Geodesia 4,50 p.p. en voor anderen 6,50 p.p. De kosten voor deelname aan het damespro gramma (inclusief de lunch, koffie en thee) bedragen voor de dames van de leden van de bij het NGL aangesloten verenigingen en van vrije abonnees op Geodesia 5,p.p. Deelname aan het avondprogramma kost voor de leden van de bij het NGL aangesloten ver enigingen en hun dames 12,50 p.p. en voor vrije abonnees op Geodesia en hun dames 18,50 p.p. Reiskosten Voor leden van de bij het NGL aangesloten verenigingen en vrije abonnees op Geodesia worden de reiskosten boven 15,vergoed, mits gebruik wordt gemaakt van de goedkoop ste reisgelegenheid en tot maximaal de prijs van een retour voor hen die één dag komen en van twee enkele reizen voor hen die twee dagen komen. Aanmelding De aanmelding dient voor leden van de bij het NGL aangesloten verenigingen en voor vrije abonnees op Geodesia te geschieden door middel van bijgevoegde aanmeldingskaart. Anderen kunnen een aanmeldingskaart aan vragen bij de heer C. IJsendoorn, Monteverdi- laan 92 te Zwolle, tel (05200>-19499. Gelijktijdig met de aangifte moeten de ver schuldigde kosten worden overgemaakt op giro rekening nummer 1110563 ten name van de penningmeester congrescommissie NGL te Zwolle. Op één kaart kan slechts één aanmelding plaats vinden. Meerdere aanmeldingskaarten kunnen bij bo vengenoemd adres worden aangevraagd. De aanmeldingskaarten dienen duidelijk en volledig te worden ingevuld en als brief te wor den gefrankeerd. In verband met de vele administratieve werk zaamheden verzoeken wij u dringend uw aan gifte zo spoedig mogelijk en in ieder geval voor 1 oktober 1971 in te zenden. Het volledige programma (tevens bewijs van toegang) van congres en tentoonstelling wordt in de eerste week van oktober aan alle deel nemers toegezonden. De congrescommissie: B. H. W. Benda, voorzitter J. W. Warnshuis, redacteur C. IJsendoorn, secretaris/penningmeester 145

(NGT) Geodesia | 1971 | | pagina 13