r technisch ambtenaar PROVINCIE UTRECHT provinciale waterstaat 154 Bij sector V (verkeerszaken, recreatie te land, kunstwerken en meetdienst) van de provinciale waterstaat van Utrecht bestaat een vacature voor die zal worden belast met het zelfstandig verrichten van meetwerkzaamheden w.o. het water passen van langs- en dwarsprofielen, het verkennen van veelhoeken, het meten van hoeken, detailmetingen, deformatiemetingen, landmeetkundige berekeningen en het maken van kaar- teringen. Een h.t.s.-diploma landmeetkunde of een gelijkwaardige opleiding vormt de basis voor deze functie. Leeftijd tot 30 jaar. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen 1040.en 1465.— per maand, exclusief de algemene salarisverhoging per 1 juli 1971 (4'/2%). Gunstige secundaire voorwaarden, w.o.: 6% vakantietoelage, welvaartsvast pensioen, spaar- premieregeling, reis- en verblijfkostenregeling, ziektekostenregeling enz. De premie A.O.W./A.W.W. komt voor rekening van de provincie. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie onder Nr. 71/p.w./4017 te zenden aan de hoofdingenieur-directeur van de provinciale waterstaat van Utrecht, Achter St. Pieter 25, Utrecht !n het blad „Bouw" van 1 mei 1971 staat een artikel over het landmeet kundig werk t.b.v. het uitbreidings plan „Roozendaal" te Leusden. Dit werk is een van onze speciali teiten. Hoofdkantoor: SPAKENBURG - Postbus 15 - Telefoon (03499) 19 66 Bijkantoor: ASSEN - Oosterhoutstraat 11 - Telefoon (05920) 1 34 00

(NGT) Geodesia | 1971 | | pagina 22