Meer polis voor uw premie Exclusief voor u, als Ambtenaar: I De Ambtenaren Centrale Een Ambtenaar is een mens als een ander. Ook bij de Ambtenaar of in het gezin kan het noodlot toeslaan in de vorm van ziekte of ongeval. Een Ambtenaar dient zich dan ook als ieder ander te verzekeren. Maar een Ambtenaar heeft één ding vóór op de doorsnee-verzekeringsnemer: de Ambtenaren Centrale. Een „onderlinge" verzekerings maatschappij door en voor Ambtenaren. Maximale dekking bij minimale premie. Maar bovendien Een ruime dekking kost u bij de ,,/C" aanzienlijk minder dan overal elders. Maar bovendien heeft men bij de ,,/C" extra begrip voor uw problemen. Speciale, op Ciw omstandigheden afgestemde voorwaarden sluiten het risico van teleurstelling uit. Uitkeringen worden royaal en soepel gedaan. En door de jarenlange ervaring (sinds 1924) met ziektekostenverzekeringen speciaal voor Ambtenaren, hebt u de zekerheid van werkelijk ter zake kundige begeleiding bij de keuze van een polis. Er ligt een folder voor u klaar vraag die aan Stuur nu onderstaande bon in voor de folder met b.v. 12 punten, die u aantonen: de ,,/C" geeft u als Ambtenaar inderdaad meer polis voor uw premie. Ruimere ver goedingen. Bredere dekking. Punten, die stuk voor stuk tè belangrijk zijn om er achteloos aan voorbij te gaan. Pakt u meteen de pen even? Verstandig. U wordt e. wijzervan |~7k heb belangstelling voor de unieke ziektekosten- verzekering. Naam Straat Plaats Nr:. Telefoon: 0.. j Functie: Geo 2 f 1f I Stuur de coupon in envelop aan:antwoordnummer 130, f J Utrecht. Of vraag telefonisch aan: 030-19546 bij de Amb- *■*1 I tenaren Centrale. W Onderlinge Waarborg Maatschappij tegen de gevolgen van Ziekte en Ongeval Administratrice: N.V.Verzekering-MaatschappijVZVZ.Maliebaan! 08-Utrecht.Tel.030-19546*

(NGT) Geodesia | 1971 | | pagina 23